Lotynų Amerikoje per Tarptautinę moters dieną – feminisčių atakos prieš katalikų bažnyčias

ŠaltinisCNA

Kovo 8 d. Lotynų Amerikoje vyko įvairios eitynės, skirtos Tarptautinei moters dienai paminėti. Tačiau kai kurios feministinės grupės pasinaudojo šia proga, kad suniokotų katalikų bažnyčias ir viešuosius pastatus.

Meksika buvo viena iš šalių, kurioje buvo daugiausiai smurto atvejų. Šalies sostinėje Meksike protestuotojai užpuolė Konstitucijos aikštėje esančią metropolinę katedrą.

Susidūrę su bažnyčią saugančiomis tvoromis, jie nusprendė nugriauti netoliese esantį šviesoforą. Vaizduose, kuriais pasidalijo vietos žiniasklaida, matyti, kaip kelios moterys daužo dalį tvoros, bandydamos ją sugriauti, o policija bando jas išsklaidyti, paleisdama ašarines dujas.

Puebloje vietos feministės bandė sunaikinti angelų statulas, kurios stovi ant tvoros priešais katedrą. Miesto rotušė taip pat nukentėjo nuo grafičių ir vandalizmo.

Kažkas panašaus buvo patirta Meridoje, kur feministės grafičiais apipaišė Jukatano šventojo Ildefonso katedrą. Vienoje iš žinučių buvo rašoma: „Abortuok Bažnyčią“.

Meksikoje, Chalapoje, moteris, saugoma kitų feminisčių, apipylė dažais policiją ir tikinčiuosius, saugojusius El Beaterio bažnyčią.

Pasak vietos katalikiškos žiniasklaidos priemonės „Catolin“, tarp jų skanduotų šūkių buvo „nuimkite savo rožinius nuo mūsų kiaušidžių“ ir „mirtis už gyvybę pasisakantiems“.

Būsimieji kunigai taip pat neliko nepaliesti – Chalapos mažosios kunigų seminarijos sienos buvo išmargintos grafičiais, o kai kurie langai išdaužyti.

Panaši situacija susiklostė ir Saltoje (Argentina), kur feminisčių grupės surengė ekscesą prie bazilikos katedros, kuri taip pat yra Viešpaties ir Stebuklingosios Mergelės šventovė. Moterys išlaužė bažnyčią saugoti įrengtas tvoras ir sumušė ją saugojusias policininkes.

Santa Kruso mieste, Bolivijoje, feministės atėjo į Šv. Lauryno kankinio mažąją baziliką, įtrauktą į nacionalinių paminklų sąrašą, ir dažais ištepliojo jos kolonas ir duris.

Pasak Santa Kruso arkivyskupijos, atriume buvusių tikinčiųjų įsikišimas užkirto kelią tolesnei bažnyčios žalai.

Kočabambos mieste radikalai taip pat užpuolė Šv. Sebastijono katedrą.

Arkivyskupas Óscaras Aparicio (Oskaras Aparisijas) pasmerkė išpuolius.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

  1. Matome tikrąjį nepagražintą liberalšvabomasonų kuriamų ir išlaikomų radikalių, agresyvių grupuočių veidą. Šie įvykiai, tokių įvykių toleravimas ir pritarimas jiems, jų inicijavimas parodo iki kokio lygio yra nusiritę šešėlyje esantys tokių judėjimų įkvėpėjai ir finansuotojai.
    Moterys turėtų atsiriboti nuo ideologų ir vėl atvirsti moterimis.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte