„Lietuvos šeimų sąjūdžio“ kreipimasis į visuomenę dėl Prezidento palaikymo

Lietuvos Respublikos Prezidentas Jo Ekscelencija Gitanas Nausėda atsisakė pasirašyti Europos Sąjungos lyderių laišką, raginantį pasmerkti Vengriją, priėmusią savo valstybės nepriklausomybę ir piliečių prigimtines teises ginantį, vengrų šeimas nuo LBGT diktatūros apsaugantį įstatymą.

Palaikome ir remiame šį Prezidento politinį veiksmą, atitinkantį lietuvių tautos ir valstybės esminius interesus. Tai žingsnis į solidarumą ir vienijimąsi su Lenkija, Vengrija ir kitomis Europos šalimis ir tautomis, kylančiomis prieš tradicinių šeimos ir tautinių vertybių naikinimą bei neomarksistinės, totalitarinės diktatūros įsigalėjimą.

Neabejojame, kad artimiausiomis dienomis prasidės visuotinis valstybę užvaldžiusių interesų grupių ir jų įtakojamos žiniasklaidos puolimas prieš Prezidentą, jį palaikančias visuomenės jėgas ir Lietuvos valstybės ir Tautos išlikimą užtikrinančias, krikščioniškąja kultūra paremtas tradicijas ir tikrąsias žmogaus teises.

Kviečiame visus Lietuvos Respublikos piliečius, neabejingus savo vaikų ir valstybės ateičiai, vieningai paremti Prezidentą visais įmanomais būdais.

Tuo atveju, jei antivalstybinių jėgų puolimas įgytų kraštutinį ir valstybės stabilumui pavojingą pobūdį, organizuosime masines manifestacijas ir pakviesime visuomenę visuotinėms pilietinio pasipriešinimo akcijoms Lietuvos Respublikos Prezidentui paremti.

Mūsų šeimos, demokratija, Lietuvos Respublikos piliečių teisės ir Tautos referendumu priimta valstybės Konstitucija bus apgintos.

„Lietuvos šeimų sąjūdžio“ organizacinis komitetas

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

44 KOMENTARAI

  1. Aš , Alvydas Augustinaitis , tariu ačiū , mūsų , visų išrinktam Prezidentui G.Nausedai , už tai , jog tęsi savo pažadus ir atstovauja didumos Lietuvos žmonių interesus , o ne kelių , LGBT atstovų .!!!!!!
    Visada ir visur su PREZIDENTU G.NAUSEDA ir noriu , dar kartą , šimtus kartų , pasakyti AČIŪ , AČIŪ , AČIŪ…………!!!!!!!!!!!!
    Tauta , su G.Nauseda- taškas.!!!!!!

  2. Kas juokingiausia, tai kad ES juk demokratija!!!! Bet.jei kas nors masto kitaip, ji reikia pasmerkti. Baisu. O baisiausia, kad zmones vis dar bando tiketi, kad jie turi demokratija. Jie ja turi tol, kol tai patogu valdziai.

  3. Šaunuolis Prezidentas ,o Es subyrės kaip subyrėjo ir TSRS sąjunga ,ta irgi dirigavo 15 respublikų gyvenimui ,pradės ir europinės tautos atakti ,atsibos nurodynėjimai kaip gyventi ,viena pradžią jau padarė .

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis