Lietuvos šeimų sąjūdis vėl organizuos „Didįjį šeimos gynimo maršą“ Vingio parke

Socialiniuose tinkluose sukurtas renginys, kuriame žmonės kviečiami šių metų Gegužės 15 d. vėl rinktis Vingio parke.

Renginio organizatoriai teigė, kad po mitingo Vingio parke vykusiuose protestuose, akcijose ir iniciatyvose telkėsi visuomenės jėgos, kūrėsi organizacijos ir bendromis jėgomis pavyko „pristabdyti globalizmo, genderizmo, tradicijų ir konstitucinių teisių naikintojų planus“. Visgi, anot organizatorių, pagrindiniai reikalavimai, kad būtų paleista vyriausybė ir laikomasi Konstitucijos vis dar neįgyvendinti.

Renginio aprašyme kritikuojami valdžios veiksmai įtemptos geopolitinės situacijos metu. „Nemokšiški ir neatsakingi valdžios veiksmai turės ilgalaikių neigiamų pasekmių šalies ūkiui, žmonių gyvenimui ir valstybės stabilumui. Užuot pradėjus dialogą su pilietine visuomene toliau gilinamas supriešinimas ir susiskaldymas, kas prasidedančios geopolitinės krizės sąlygomis kelia grėsmę ne tik šeimoms, bet ir valstybės likimui“, – teigė mitingo organizatoriai.

Organizatoriai toliau ragina kovoti už šeimą, kalbą, Konstituciją ir demokratiją šalyje. „Laisvės niekas už dyką nedalina, jos turime tiek, kiek patys bendromis jėgomis pasiimame“, – sako rengėjai.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

6 KOMENTARAI

  1. Dėkoju Dagiui,Grinevičiui,Orlauskui kad pritariate kubiliaus tikslams.Orlauskai būtinai eikite i rinkimus ir kaip jūs sakėtė kubiliaus partijoje yra rimtų žmonių su kuriais matote galimybe dirbti.Tad pasakykite ta tiesa apie pro partia ir nacionalinį susivienijimą kuris yra bendras kūrinys seimų sajūdis.Tai va taip.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte