„Lietuvos šeimų sąjūdis“ įspėja apie jo vardu skleidžiamą dezinformaciją

Šalies žiniasklaidos priemonėse pasirodė pranešimai, kad „Lietuvos šeimų sąjūdis“ (LŠS) rugsėjo 10 dieną žada 50 tūkst. žmonių minią, kuri jėga privers atsistatydinti vyriausybę. LŠS teigia, kad grupė, kurioje buvo paskleista ši dezinformacija, jiems nepriklauso, o joje platinama informacija yra klaidinga ir su sąjūdžiu niekaip nesusijusi.

„Balti rūbai neprivaloma apranga, svarbu kad mūsų būtų daug, nes tik susirinkus 50 tūkst. ir daugiau, jėgos struktūros privers atsistatydinti leftistinę vyriausybę!!! Diskusijos apie tai, kas bus toliau, neaktualios. Mums reikia 50 tūkst. prie Seimo, o toliau jau yra viskas suplanuota, kad daugiau niekada leftistinių lobistų (žmonijai ir planetai žalingų verslininkų) pakalikai nebepakliūtų į valdžią nei vienoje Pasaulio šalyje… Ir nesileiskime skaldomi visokių pseudopatriotų, kurie tą pačią mitingo dieną siūlo burtis kitur“, – buvo rašoma vienoje iš feisbuko grupių, pasivadinusių „Šeimų sąjūdžio“ vardu. Grupių tokiais ir panašiais pavadinimai socialiniame tinkle yra ne viena ir tai kelia nesusipratimus.

„Lietuvos šeimų sąjūdis yra oficiali asociacija – organizacija, įregistruota Registrų centre, turinti savo narystę, išrinktą ir atsakingą už savo veiksmus vadovybę, valstybės institucijų kontroliuojamus finansus ir kt“. – aiškinama „Lietuvos šeimų sąjūdžio“ pranešime oficialiame jų puslapyje, kurį ši organizacija įvardija kaip oficialų informacijos šaltinį. Tarp oficialių šaltinių įtraukiami ir naujienų portalas „Infa“ bei „Kauno forumas“.

„Feisbuke ir kituose socialiniuose tinkluose yra daugybė grupių ir puslapių, kurie pavadinti „Šeimų sąjūdis“ (ne Lietuvos šeimų sąjūdis) ir naudoja panašų logotipą. Šios grupės nėra Lietuvos šeimų sąjūdžio asociacijos grupės, jos yra atviros, jų mes nekontroliuojame, jose žmonės rašo ką nori ir už šių grupių pateikiamą informaciją neatsakome ir neturime jokios galimybės atsakyti“, – teigiama viešai išplatintame pranešime.

„Teismui pateiktas skundas dėl Vilniaus savivaldybės veiksmų atšaukiant mitingo rugsėjo 10 d. suderinimą, kurie tęsia eskalaciją visuomenėje ir yra antivalstybinis, antikonstitucinis veikimas“, – pastebi sąjūdiečiai.

„R. Šimašiaus savivaldybei labai reikėjo įrodymų, kad jų argumentai priimant sprendimą buvo teisingi, t. y., kad prie Seimo žmonės netilps ir galimos riaušės“, – teigiama pranešime.

„Ir štai, vakar socialiniuose tinkluose paskleista dezinformacija. Joje provokatorius, kalbantis mitingo organizatorių vardu, teigia, kad prie Seimo reikia surinkti 50 000 žmonių, o „toliau jau viskas yra suplanuota“, t. y. jėgos struktūros privers atsistatydinti leftistinę vyriausybę“, – LŠS apie planuojamą smurtą teigia niekada nekalbėjusi, – „To Lietuvos šeimų sąjūdis niekada neteigė ir neteigia“.

Jų teigimu, šią dezinformaciją jų vardu išplatino „visos sisteminės informacijos priemonės, jos net nepatikrinę Lietuvos šeimų sąjūdžio oficialiuose informaciniuose šaltiniuose“, pavyzdžiui, TV3 ir DELFI.

„Pareiškiame, kad ši dezinformacinė ataka prieš „Lietuvos šeimų sąjūdį“ yra skirta tikriesiems mitingo organizatoriams diskredituoti, žmonėms klaidinti ir supriešinti. Prisidengimas kitos organizacijos vardu ir dezinformacijos, kiršinančios visuomenę ir skatinančios neramumus, skleidimas yra nusikalstama veika“, – dar kartą patvirtino sąjūdiečiai.

Be kita ko, pranešime prašoma, kad „teisėsaugos organai nedelsiant pradėtų tyrimą nustatyti provokacijos autorius ir patraukti juos atsakomybėn“.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

  1. Na gerai, galima kaltinti “sisteminę žiniasklaidą”, kad nepasigilino, kur yra kas, bet iš tiesų tai yra didelė problema, nes daug žmonių gali būti tų kitų “šeimos sąjūdžių” suklaidinti ir sukurstyti. Ypač jeigu ne tik pavadinimas, bet ir logotipas panašus.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis