„Lietuvos šeimų sąjūdis“: išeitis tik viena – visuotinis telkimasis

„Manau niekam nereikia pasakoti kur einama ir kur jau esame. Visi esate protingi žmonės ir tą suprantate patys, todėl šia tema nesiplėsiu. Išeitis tėra tik viena, ką besakytų kiti siūlantys teisinius variantu – po vieną niekas jokių teisių neišsikovos, nes kalba eina apie suplanuotą sistemą, kuri įgyvendinama septynmyliais žingsniais. Čia jų klaida, nes pamanė, jog gali apeiti Overtono lango principus. Taip nebus“, – tokiais žodžiai feisbuke savo kvietimą telktis į Lietuvos šeimų sąjūdį (LŠS) ir atvykti į suvažiavimą rugpjūčio 7 d. pradėjo Arvydas Daunys, sąjūdžio atstovas žiniasklaidai.

„Mes turime galimybę, gali būti, kad vienintelę – išsaugoti savo valstybę – tai visuotinis telkimasis. Tai absoliučiai vienintelis šansas. Kiekvienas, kuris galvoja, kad gali likti nuošalyje nuo viso to bus Sistemos suvirškintas ir išspjautas“, – pranešime pabrėžė jis.

A. Daunys trumpai pasidalino telkimosi į sąjūdį tikslus: „Šeštadienį vyks Lietuvos šeimų sąjūdis, kuris kviečia jungtis visus tuos, kurie nori gyventi valstybėje, kurios valdžia girdi savo piliečius ir dirba jų labui. Valstybėje, kurioje žmogus turi pasirinkimo laisvę, žodžio laisvę ir yra girdimas. Valstybėje, kurioje šeima yra didžiausia vertybė, kadangi iš jos gimsta nauja pilnavertė gyvybė, duodanti startą ateinančioms Lietuvos kartoms. Valstybė, kurioje žmonės didžiuojasi, jog yra tos valstybės piliečiai, nes jie patys ją kuria“.

„Šiandien neturime kito kelio, kaip tik surėmę pečius atremti marą, kuris šiuo metu yra užgriuvęs mūsų bendrus namus“, – ragino A. Daunys. „Gali būti ir taip, kad kažkas pasiaukos – to negalima atmesti. Bet tai bus amžinos šlovės nusipelnę žmonės, kurių vaikai ir vaikaičiai amžiais didžiuosis turėję tokius protėvius. Nuo to, kiek mūsų susirinks šeštadienį, tame tarpe ir atstovaujančių didesnes visuomenės grupes – priklausys, galima tuo nė trupučio neabejoti – visų mūsų ir mūsų valstybės ateitis. Tad laukiame jūsų apsisprendimo (nuošalė nesiskaito), jūsų kiekvienas balsas, kiekvienas petys – šiandien yra aukso ir galimybės išgyventi vertės“.

Pranešime skelbiama, kad buvo oficialiai patvirtinti „Lietuvos šeimų sąjūdžio“ asociacijos registracijos dokumentai, atidaryta banko sąskaita paramai.

„Norintys tapti nariais ir šeštadienį dalyvauti suvažiavime registruojamės pas savo regiono koordinatorius, kurių kontaktus rasite seimusajudis.lt puslapyje. Ten pat rasite ir suvažiavimo programą ir vietą, kur vyks sąskrydis“, – feisbuko įraše pridūrė A. Daunys.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

11 KOMENTARAI

  • Parmazonai – liaudiškas masonų pavadinimas. Ar manote, kad šeimų sąjūdį suorganizavo masonai? O gal atvirkščiai – LGBT, toleranciją ir migrantus ‘stumia’ masonai, siekdami „naujosios pasaulio tvarkos“/

   • (Parmazonas = bedievis, laisvamanis; parmazonas kilęs iš lenkiško žodžio farmazon.) O iš prancūziško franc-maçon = laisvasis mūrininkas, šiems svieto mulkintojams būtų per didelė garbė.

    • net jei priimtume Jūsų poziciją, kad parmazonas – bedievis, laisvamanis, ar tikrai šeimų maršas – bedieviu judėjimas? O Vysk. Kauneckas, palaikęs Maršą, irgi bedievis? O kiti kunigai? Ar tik nenorite priklijuoti kitiems to, kas jiems nelimpa?

  • Na, ir ką reiškia tos „telefoninės rankelės“? Turite ką pasakyti – sakykite. Neturite, paskaitykite ką kiti rašliavoja 🙂

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis