Lietuvos šeimos centro vaizdo įrašas, skirtas „Amoris Laetitia“ metams, ragina šeimas keliauti kartu

Šeimos metai buvo pradėti aktorių Joanos ir Justino vaizdo įrašu, kur jie atskleidė, kad kartais santykiai šeimoje groja kaip užstrigusi plokštelė. Dabar turime galimybę pasižiūrėti dar vieną šeimas įkvepiantį vaizdo įrašą.

Šeimoms reikia keliauti kartu sprendžiant sunkumus – tokia yra pagrindinė pirmojo vaizdo įrašo, skirto Šeimos – „Amoris Laetitia“ metams, mintis. Lietuvos šeimos centras „Youtube“ platformoje pasidalino įrašu, kuris, tikimasi, padės šeimoms nuspręsti bandyti įveikti iškylančius sunkumus, nes visose šeimose jų yra ir tai yra normalu. Dažniausiai sunkumai ištinka pirmaisiais gyvenimo kartu metais. Jie ateina ir praeina, o šeimos išlieka, tačiau jos turi būti vieningos.

Popiežius Pranciškus ragina šeimas keliauti kartu sprendžiant sunkumus. Viena šeima vaizdo įraše pasakoja kaip pirmųjų metų sunkumus jai padėjo išspręsti parapijoje pasiūlyta santuokos praturtinimo programa. Prie šio vaizdo įrašo yra skirta keturių dalių medžiaga, kuri „pradžiugins kiekvieną šeimą ir padės kiekvienai jų bei visai bendruomenei atpažinti šeimos ir santuokos dovanas“.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

  1. keliauja žmonės..Į užsienius dirbti ir gyventi. Nes nori turėti šeimai namus, orų pragyvenimą. Labai blogai, kai bažnytiniai žmonės tyli apie blogą socielinę padėtį Lietuvoje, apie neteisingus atlyginimus, apie žmonių negebėjimą oriai apsiginti nuo išnaudojimo…Visi tik poterukus pasiūlyt sugeba. Turim palaimintąjį Matulaitį, daug nuveikusį šioj srity, turim labai aktyviai šiom temom kalbantį popiežių. Bet kažkaip „neaktualu“ mums, kas jiems aktualu buvo ir yra

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis