Lietuvos evangelinių bažnyčių bendrijos pamokslininkai rinkosi į seminarą

Kovo 24–25 d. „Gojaus atgaivos“ sodyboje Kėdainių raj. vyko išvažiuojamasis seminaras Lietuvos evangelinių bažnyčių bendrijos pamokslininkams su sutuoktiniais, skirtas dalintis tikėjimu, stiprinti pasitikėjimą Šventojo Rašto autoritetu, taip pat tarpusavio padrąsinimui ir bičiulystei.

Gausiai susirinko svečiai iš visų bendrijos miestų bendruomenių – daugiau nei 70 žmonių. Tad ir penktadienio vakaras prasidėjo nuo šlovinimo giesmių, maldos, bendros vakarienės ir artimesnio susipažinimo.

Šeštadienį dalyviai klausėsi Vilniaus evangelinės bažnyčios pastoriaus Dariaus Širvio pasidalinimo apie Dievo žodžio autoritetą, nagrinėjo mokomąją medžiagą bei vyko aktyvios diskusijos grupelėse.

Susirinkusieji liudijo, kad šis išvažiuojamasis seminaras juos pradžiugino ir praturtino, paskatino atidžiau nagrinėti ir „tiksliai perteikti tiesos žodį“ (2 Tim 2, 15) bei dėkojo organizatoriams – Vilniaus evangelinės bažnyčios pastoriui Dariui Širviui ir administratorei Elenai Kaminskienei.

„Labai viliuosi, kad panašius renginius padarysime tradicija bendrijoje, kad galėtume bent dukart į metus susitikti ir bendrystei, ir pasimokymui, kad augtume kaip tarnai“, – dalijosi seminaro dalyvis Ramūnas Jukna iš Panevėžio.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

  1. Evangelinėse bažnyčiose šv Raštas yra pirmoje vietoje .Yra pamokslai aiškūs ,suprantami ,kompetetingi ,ko nepasakysi apie katalikų bažnyčias .Ten žodžio beveik nėra .Retas kuris kunigas pasako normalų pamokslą ,o kiti vėjus pakalba arba trafaretiškai .Nėra maldos ,kuri virpintų ir širdį paliestų .Vyrauja vien ritualas ,…apeigynas ,na dar choras ,jei jis toks yra kažkiek pagieda .Aišku to nepasakysi apie Pakūtuvėnus .Ten tikrai gyvybė klesti visame kame .Ir tie ritualai kažkaip tikroviškai ,suprantamai iš širdies atliekami .Gaila ,kad tokių katalikiškų bažnyčių Lietuvoje labai mažai ,todėl,norėdami kažką daugiau suprasti ,pajusti Šv Dvasią einame į protestantiškas miesto bažnyčias.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte