Liepos mėnesį, kaip įprasta, nebus popiežiaus audiencijų

ŠaltinisVATICAN NEWS

Liepos mėnesį Vatikane, kaip įprasta, nebus rengiamos bendrosios popiežiaus audiencijos. Jos šiuo laikotarpiu nevyks: kita trečiadienio bendroji audiencija numatyta rugpjūčio 3 d., po popiežiaus kelionės į Kanadą liepos 24–30 d.

Liepos ir rugpjūčio mėnesiais taip pat nevyks daugelis kitų audiencijų ir susitikimų, popiežiaus darbotvarkė suintensyvės pasibaigus vasarai. Pastaruoju metu vyko ir po vasaros laikotarpio pertraukos bus pratęsti vizitai ad Limina, kuriuos šiuo metu vykdo Brazilijos vyskupai.

Šeštadienį, liepos 2 d., apsilankymus Vatikane ir susitikimus su Apaštalų Sosto institucijų vadovais užbaigė dviejų Brazilijos regionų – Šiaurės 2-ojo regiono (iš Tokatinso ir iš dalies Mato Groso valstijų) ir Šiaurės 3-ojo regiono (iš Paros ir Amapos valstijos). Kitų brazilų ganytojų Vakarų 1-ojo ir 2-ojo (iš Mato Groso ir Pietų Mato Groso) vizitai ad Limina prasidės rugsėjo 9 d. 

Brazilijos Šiaurės 2-ojo ir 3-ojo regionų vyskupai paskutinę kelionės ad Limina dieną, šeštadienį, liepos 2 d., lankėsi Asyžiuje.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte