Lenkijos šventovėje vykusiuose atlaiduose vyskupas J. Ivanauskas drąsino sekti Jėzumi

ŠaltinisVATICAN NEWS

Sunkių ir nepaaiškinamų įvykių akivaizdoje turime, kaip Marija, viską apmąstyti Dievo žodžio šviesoje, kalbėjo Kaišiadorių vyskupas Jonas Ivanauskas, dalyvaudamas Švč. M. Marijos ėmimo į dangų atlaiduose, kurie visą oktavą vyko pietinės Lenkijos Kalwaria Zebrzydowska Marijos šventovėje.

Kaišiadorių vyskupas Jonas Ivanauskas
Kaišiadorių vyskupas Jonas Ivanauskas / LVK nuotr.

Vyskupas Jonas Ivanauskas sakė, kad Lenkijos Kalvarijos šventovė yra ypatinga Dievo buvimo ir jo malonių vieta. Piligrimų kelionės į šią šventovę – tai ne tik tradicija, bet ir širdies poreikis. Privalome rūpintis, sakė vyskupas, kad mūsų santykiai su Kristumi būtų nuolat atnaujinami. Kiekvienam iš mūsų svarbu suvokti savo krikščioniškąją tapatybę, taip pat svarbu kartu melstis, stiprinti vieni kitų tikėjimą ir viltį, brandinti meilę Dievui ir artimui.

Lenkijos šventovėje vykusiuose atlaiduose dalyvavęs vyskupas iš Lietuvos drąsino sekti Jėzumi, nes tik jis mums rodo vienintelį teisingą kelią, vedantį į gyvenimą. Šis kelias yra kryžius. Nelengva šią žinią priimti. Net ir apaštalai iš pradžių nesuprato, ką reiškia Jėzaus mirties ir prisikėlimo žinia.

Tačiau visų sunkių ir nepaaiškinamų įvykių akivaizdoje mes turime vieną labai konkretų patarimą: visus įvykius turime saugoti širdyje, kaip tai darė Marija, ir, sekdami jos pavyzdžiu, viską apmąstyti Dievo žodžio šviesoje. Evangelija yra langas, pro kurį turime žvelgti į save, kitus žmones ir viską, kas vyksta šiandieniniame pasaulyje, kalbėjo vyskupas Jonas Ivanauskas.

Švč. M. Marijos ėmimo į dangų atlaiduose Lenkijoje / Maryjne w Kalwarii Zebrzydowskiej nuotr.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis