Laisvės partija rengia suvažiavimą – rinks naują vadovybę

ŠaltinisBNS

Valdančiajai koalicija priklausanti Laisvės partija šeštadienį Vilniuje rengia suvažiavimą, rinks naują vadovybę.

„Bus rinkiminis suvažiavimas, bus partijos pirmininko, kitų valdymo organų rinkimai. Taip pat aptarsime politinę padėtį, kuri susiklostė, ir pagrindinius siekius ateityje“, – suvažiavimo išvakarėse BNS sakė Laisvės frakcijos Seime seniūnas Vytautas Mitalas.

Pasak jo, į partijos pirmininko pareigas kol kas iškelta viena kandidatė – dabartinė lyderė, ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

Ji Laisvės partijai vadovauja nuo šios įsteigimo 2019 metų birželio 1 dieną.

„Taip jau sutapo, kad Laisvės partijos suvažiavimas vyks šios politinės krizės metu. Laisvės partijos bendruomenei tai bus gera proga įvertinti situaciją valdančiojoje daugumoje bei Vyriausybėje, padarytus ir dar neužbaigtus darbus. Mes esame pasiruošę dirbti, turime savo pasiūlymų, kaip šioje situacijoje būtų galima elgtis toliau, bet pirmiau turime sulaukti pagrindinių koalicijos partnerių apsisprendimo dėl savo ateities“, – BNS perduotame komentare pažymėjo A. Armonaitė.

Suvažiavime dalyvaus ir kitų parlamentinių partijų atstovai, Seimo bei Liberalų sąjūdžio pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, socialdemokratas, parlamento vicepirmininkas Julius Sabatauskas bei konservatorių partijos pirmininko pavaduotojas Jonas Survila.

Laisvės partija įkurta, kai dalis jos narių ir lyderiai, tarp jų – dabartinė partijos pirmininkė A. Armonaitė ir buvęs Vilniaus meras Remigijus Šimašius, prieš tai paliko Liberalų sąjūdį.

Partija turi 11 Seimo narių frakciją, dalyvauja koalicinėje Vyriausybėje bei vadovauja Ekonomikos ir inovacijų, Teisingumo bei Susisiekimo ministerijoms.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte