Kūrybinės dirbtuvės Klaipėdos vaikus kviečia pasinerti į žurnalistikos magiją

Pasibaigęs karantinas Lietuvoje kviečia vaikus susitikti gyvai dalyvaujant edukaciniuose renginiuose ir leistis į vasariškus nuotykius. Ypatingai gyvi susitikimai ir veikla svarbūs vaikams, kurie pastaraisiais metais praleido daug laiko prie kompiuterio ekrano. Tad nuo liepos 7 dienos uostamiesčio 10 – 12 metų vaikai, besidomintys teksto kūrimu, yra kviečiami pasinerti į žurnalistikos magiją ir iš arti pažinti šios profesijos ypatumus ir netikėtumus.

Tai proga vaikams pabendrauti gyvai – Karlskronos aikštėje įrengtoje interaktyvioje skaitykloje numatyta daug įdomių renginių.

„Pirmą kartą startuojančios žurnalistikos kūrybinės dirbtuvės leis daugiau sužinoti apie žurnalisto veiklą, dalyviai  bus mokomi sukurti savo laikraštį, rengti interviu, kurti tekstus bei sužinos, kaip realiai žurnalistika gali keisti kiekvieno iš mūsų gyvenimus, kokių savybių reikalauja iš spaudos darbuotojo“, – apie dirbtuves pasakoja jų sumanytojas, žurnalistas ir „Klaipėda – Europos jaunimo sostinė“ ambasadorius Mindaugas Jonušas. 

Kūrybinės dirbtuvės – tai tęstinis trijų dienų projektas, kuris, kaip tikimasi, taps ilgalaike ir prasminga iniciatyva Klaipėdoje, ir kiekvienais metais kvies smalsius jaunus žmones išbandyti žurnalistinę veiklą ir pasisemti neišdildomų įspūdžių.

M. Jonušas pastebi, kad „šiuo visiems jautriu metu turėtume susitelkti kaip niekada vieningai, kad visi kartu degančiomis ir smalsiomis širdimis galėtume išgyventi bendrystės jausmą, kuris yra labai reikalingas“.

Žurnalisto veikla juk visada buvo aktuali ir įdomi daugeliui, todėl kūrybinių dirbtuvių organizatoriai nori, kad šią veiklą pažintų kuo daugiau jaunų širdžių. „Galbūt tai gali tapti nauja pradžia gyvenime arba nauju pasirinkimu, kuris nulems jaunuolio ateitį“, – sako organizatoriai.  

Visi norintys liepos 7 d. nuo 12 val. laukiami pirmajame susitikime – dirbtuvėse Karlskronos aikštėje, Klaipėdoje.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis