Kunigas Valdemar Širvinski. Kas yra adventas?

Kas yra adventas? Kodėl jis yra? Savo mintimis apie adventą dalinasi kunigas Valdemar Širvinski.

Jo manymu, adventas nėra tik ruošimasis švęsti kažkokio įvykio iš praeities, Šventų Kalėdų. Adventas yra pasiruošimas susitikti su Viešpačiu, pabrėžia jis.

„Ar jauti troškulį gyventi su Dievu? Gyventi prasmingai? Ar širdis nerimsta dėl gyvenimo kokybės?” – tokius klausimus, kunigo manymu, mums turėtų kelti adventas.

Šv. Paulius sakė: „Atsibuskite”. Atsibuskime nuo atidėliojimo gyventi su Dievu, kviečia kunigas ir primena mums nustoti rūpintis tik savimi, bet labiau susitelkti į santykį su Dievu ir kitais žmonėmis.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

5 KOMENTARAI

  1. Kodėl mūsuose taip sureikšminamas kunigų fizinis grožis ir pačių kunigų per didelis pasitikėjimas savimi? Kur dvasiniai dalykai? Šiuolaikiški (kalbant bendrai, neliečiant šio įrašo) kunigai turėtų jau sustoti ir pagalvoti apie dvasines vertybes, tikėjimą ir mokinti kitus tikėkimo tiesų. Ryškiai nebegirdima, kad klebonai kalbėtų apie vidinį žmogaus grožį, nes jiems patiems nebeįdomu. Ir tai seniai pastebėta. Tik vyresnio amžiaus kunigai dar vertina vidinį žmogaus grožį, bet tikrai ne jauni klebonai.

  2. Ir iš kurgi pas Jus visus šitiek paniekos? Ačiū Dievui už visus kunigus! Ačiū Dievui, kad pas mus, Lietuvoje, vis dar jų yra!
    Ką gi Jūs kiekvienas asmeniškai padarėte, kad jie būtų tokie, kokių norime? Pažvelkime į save, į savo dvasines vertybes ir pradėkime nuo savęs.
    Prasmingo Viešpaties laukimo visiems!

    • Vilnius ne Lenkijos provincija ir ne Lenkijos dalis, ne lenku autonomija Lietuvoje, ko siekiama sio krasto repolonizacija?? Pamirsote lietuvius kankinius, tame tarpe ir Julijona Steponaviciu! Santykiai privalo buti adekvatus ir tik pariteto pagrindu!

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte