Kunigas Arnoldas Valkauskas: pilietinių iniciatyvų reikia, kad valdžia neužmigtų

Savo poziciją dėl „Didžiojo šeimų gynimo maršo“ pareiškė ir vienas garsiausių šalies dvasininkų kunigas Arnoldas Valkauskas. Internete paplitusiame vaizdo įraše, be kita ko, jis sakė: „Žmonės klausė dėl šeimos maršo. Maršas yra pilietinė iniciatyva ir labai geras dalykas, žmonės juda, jie nėra avių banda, kuria galima manipuliuoti. Vyskupai palaiko ir laimina, bet patys nedalyvauja, nes atsirado jėgų, kurios nori maršą padaryti politine akcija, bet taip daryti negalima. Antras dalykas, organizatorius gali bandyti sukompromituoti, ketinama kurti naują partiją. Jei nori, tegul steigia, bet reikia nekompromituoti pilietinės šeimų akcijos. Turime aiškią poziciją, ją palaikome, ir nereikia pasikabinti ant kabliukų. Kuo pilietinių akcijų bus daugiau, tuo bus geriau, kad valdžia neužmigtų“.

Pateikiame jo pasisakymo Rukloje vaizdo įrašą.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

  1. ir savalaikis. Kažkas tai norėtų kunigus paversti vienadieniais pajuokos objektais, bet Šeimų maršas kyla iš apačios, tad svarbu mums patiems jame dalyvauti ir parodyti savo Dvasios stiprybę. Ačiū kunigams už bebaimį palaikymą. Taip pat, linkiu drąsos ir kitiems vyskupams išreikšti savo pritarimą, juk jūs taip pat gyvenate iš mūsų aukų.

  2. aiškiai tiesiai ir šviesiai. Kad žmonėms būtų aišku. Ačiū. Nes hierarchų ankstesnis pareiškimas „nepalaikome“ įneša tik sumaištį ir pasipiktinimą.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis