Kunigas Algirdas Toliatas. Maldos skydo pranešimas „Jūs pažinsite Tiesą, ir Tiesa padarys jus laisvus“

Kviečiame pasiklausyti Maldos skydo „Už šeimą – namų Bažnyčią ir visuomenės bei valstybės pagrindą“ nuotolinio susitikimo, kurio tema „Jūs pažinsite Tiesą, ir Tiesa padarys Jus laisvus“. Temos pranešėjas – kunigas Algirdas Toliatas.

Kunigas primena, kad jei nebūsime atsigręžę į Dievą, mumyse neliks Dievo atvaizdo. Tik Kristaus Tiesa mus daro laisvus, ypač dabar, kai pradedame abejoti viskuo, net Dešimt Dievo įsakymų, sako kunigas.

Niekada nepamirškime melstis, ragina A. Toliatas. Ne visi mūsų pasirinkimai yra teisingi, bet turime malonės akimirkų, kai sugrįžtame į Tėvo glėbį, primena jis, ir savo pranešime kviečia rinktis teisingai – maldą ir tikėjimą į Jėzų Kristų.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

7 KOMENTARAI

  1. Zinote, kad per Šv. Mariją galite ir Jėzų pasiekti. O šis Kunigas yra autoritetas ir tiems, kurie nuo tikėjimo toliau, kuriuos traukia religijoje kiti dalykai, taip pat ne vienam įtakingesniam žmogui, tad jo tiesumas ir kova yra reikšmingi bei svarbūs.

    • Jis yra popsinis is sistemos,
      o ta garsioji lgbt ideoligijos monika ir LRT jo viesuju rysiu specialiste, kartu mokesi vienoje mokykloje, draugai.

    • Šv.Rašte aiškiai parašyta“Vienintelis užtarėjas ,tarpininkas yra Jėzus Kristus.Nei kokie šventieji ,nei MARIJA ,nei kiti.Kada katalikai pradėsite skaityti šv .Raštą?

Komentarai neleidžiami

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte