Kunigai A. Toliatas ir A. Valkauskas. Apie Lietuvos krikščionių darbuotojų profesinę sąjungą

ŠaltinisŽUVELĖ

Vaizdo įraše kunigai Algirdas Toliatas ir Arnoldas Valkauskas kalba apie Lietuvos krikščionių darbuotojų profesinę sąjungą.

Kaip netapti fariziejais? Ką veikia ši profesinė sąjunga? Kokie yra krikščionių profesinės sąjungos tikslai?

Kviečiame pasiklausyti.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

4 KOMENTARAI

  1. Teisingai pasakė A.Valkauskas – jei krikščionis nepadeda puolamiems, neužsistoja už juos, tuomet krikščionis išsižada savo tapatybės. Krikščionio tapatybė yra ne vien tik malda, bet ir teisingumo siekimas, taip pat neteisingai puolamųjų palaikymas. Todėl segregacijos ir skiepų prievartos palaikymas, nesiskiepijančiųjų demonizavimo ir raginimų juos persekioti palaikymas – tai yra krikščionio tapatybės išsižadėjimas. Netik atviras prievartos palaikymas, bet netgi ir tylėjimas bei nesikišimas kai tavo artimas yra prievartaujamas yra krikščionio tapatybės išsižadėjimas.
    A. Toliato žodžiai – jei tu laikaisi nesikišimo politikos nusikaltimo akivaizdoje – tu tampi nusikaltimo bendrininku.
    Krikščionys visi vieningai, visi kartu, tuėtų daryti viską kas imanoma, kad atstatyti teisingumą. Visa tai daryti veiksmu, žodžiu ir malda.

  2. prieš komentuojant perskaityk, išklausyk.
    Perklausiau. Labai įdomu, verta pasidomėti. Ačiū kun. Valkauskui už pasikviestą pašnekovą. Parodė pašnekovo , sakyčiau, protą. Kartu, atskleidė, kad vadinamoji krikščioniškoji profsąjunga sukurta tiktam, kad neatsirastų iš tiesų kokia nors veikianti profsąjunga, kurioje koks nors PROTINGAS krikščionis imtų ir veiktų. Šita jų ale neva profsąjunga, kaip teisingai įvardino kun. Valkauskas, viso labo tik sambūris. Kažkas davė fas, tuoj pamaldžių žioplelių prirašė, dar kunigėliu papuošė ir VALIO dirbam. Ką???

  3. kad, tamsta, uoliai ir peckioji visur, krenta į akis prieš norą. be to, puikiai reprezentuoji, tamsta, didelės dalies asmenų tamsumą ir bukumą. puikus trafaretas.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte