Kun. Paulius Vaineikis OFM: negalima pasitikėti pasaulio „geranoriškumu“

Skelbiame pranciškonų vienuolio, Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos kapeliono kun. Pauliaus Vaineikio OFM homilijos, pasakytos Trijų karalių iškilmės proga, įrašą.

Trijų karalių, išminčių iš Rytų, (graikiškai „magoi“) apsilankymas žydų sostinėje, ieškant gimusio naujo Karaliaus – Mesijo ir Erodo „svetingumas“, šiandien puikiai atspindi šio pasaulio galingųjų vadinamųjų G, Grand, tikrąjį veidą ir tikslus. Ne išimtis ir mažesniųjų valstybių karaliukų, tokių kaip LT valdančiųjų noras pabūti religingais, geranoriškais- „krikščioniškais“ erodais. 

Su Naujais 2023 Viešpaties metais, prasideda naujas valdžios „sostų žaidimo“ sezonas: mes jus išgelbėsim, išgydysim, net pasistengsim Jėzų pagarbinti, ištransliuosim kokias tik norite Mišias, šventes, tik suteikit mums visą savo informaciją, tik už mus prabalsuokit, o vėliau mes pašalinsim visus savo konkurentus, kaip tuos Betliejaus kūdikius!

Pirmoji valdančiųjų daugumos sausio 1 d. dovanėlė Kūdikėliui Jėzui: cheminio aborto įteisinimas Lietuvos vaikučių naikinimui!  

Sveiki atvykę į Tėvynės sąjungos – Krikščionių demokratų, „Laisvės“, liberalų, socialdemokratų pasaulį! 

Šių „karaliaujančių“ partijėlių mirties menių sužinosit ateityje! Jūsų laukia visiška „laisvė“ nuo asmeninio gyvenimo privatumo, nuo savo asmeninių finansų, nuo bet kokios tautinės ar bendražmogiškos tapatybės, nuo bet kokio teisingumo teisėsaugoje ir teisėje apskritai. Laisvė be atsakomybės, kvaišalų / narkotikų laisvė, nuostabi švietimo programa vaikučiams: išlaisvink „Stambulo“ žvėrį savyje  ir dar daug, daug vaivorykštės spalvų linksmų kalnelių…

Jėzus, kaip niekad, kviečia būti budriais išminčiais: jokio pasitikėjimo pasaulio valdovų deklaruojamu „geranoriškumu“! 

Budėkim! Medį pažinsim tik iš vaisių (Mt 7,15-20) 

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

20 KOMENTARAI

 1. kalba.Šių laikų disidentas.Iš tiesų,norint išlikti tikru kunigu ar tikru menininku,truputį pirma užsidirbsiu pinigų ar ar įgysiu populiarumo palankumo,o jau paskui būsiu tikras tapytojas,muzikantas,aktorius ,gydytojas,politikas… ar kunigas čia netinka.Taip mąstant, Dievas atima talentą matyti,girdėti,kalbėti,kurti tai ,kas tikra,o kartais prarandama ir gyvybė…Šis kunigas iš pradžių pasirinko Tiesos kelią.

 2. bažnyčia turi rasti būdų kaip atsiriboti nuo šitų konservatorių veiklos ir veiklos rezultatų.Naikinamos tradicijos yra didžiausias pavojus Lietuvai.Kaip gražu buvo autentiškas „Duokim garo“.Dabartinė laida jau liberalų sužalota,kaip ir visa LRT.

  • Amerikos Grusas polonizuoja vyskupija, katedra repolonizavo taip pat, Lubline svente Unijos jubilieju, ir visiems gerai. Globalizacija. Dabar tik piniguose esme, kiek ju turi.

  • Geras pastebėjimas. Jie neatsiribos, nes patys klebonai jų artimi ir net labai artimi draugai su merais (priekaištausi tai draugystei kentėsi žmogau, senoliai žino ką sako). Todėl žmonės ir piktinasi, ir nebepasitiki… Stebėkite socialinius tinklus. Parašyti postai, viskas gerai. Bet kaip pradeda po įrašais komentuoti valdžios atstovai ir patys klebonai tuoj širdelės bus ant tų komentarų. Kodėl nepalaikina paprastų žmonių komentarų, kurie nuoširdūs. Tai daug ką sako. Pagirtina, jog per socialinius tinklus kunigai labiau trauktų į bažnyčią rašydami prasmingo,
   pamąstymui skirtų tekstų. Todėl žmonės ir nebepasitiki klebonais, nes mato tik politiką. Artėja mero rinkimai ir stebėkite kiek daug fotkių bus spaudoje. O kada kunigai eis link paprasto žmogaus? Kada kunigai bus paprastų žmonių bendruomenėse. Taip, naikinamos tradicijos didžiausias pavojus Lietuvai. Senoliai puoselėjo tradicijas,maldas. Kas veržėsi į LRT laidas tie kunigai seniai prarado pagarbą žmonių. Kai paklausai pokalbių turinį jokio Bažnyčios mokymo nėra. Būtina dirbti su parapijieciais, juos vesti link maldos. Bažnyčia turi suprasti, kad jau gana tos politikos ir valdžios atstovų savireklamai Dievo namuose. O pati valdžia atsuko nugarą bažnyčiai priimdami sprendimus. Finansavimo jos nebegaus. Ačiū br Pauliui už geras įžvalgas.

 3. Labai teisingai brolis Paulius atskleidė klastingą valdančiųjų norą sukurti žmonėms įvaizdį, neva jie yra religingi – tam jie pasiryžę yra kiekvieną sekmadienį sėdėti bažnyčių pirmosiose eilėse prieš kameras. deginti žvakutes, įstatyti kokį vitražą ar netgi pastatyti ar atrekonstruoti bažnyčią. Jei šie darbai būtų daromi iš širdies Dievo garbei, tai galima būtų tik džiaugtis ir dėkoti. Bet jei šie darbai yra daromi su tikslu sukurti savo patrauklų įvaizdį, ar dar blogiau – nupirkti Bažnyčios tylėjimą ar pritarimą savo juodiems darbams – tai yra baisi klasta.
  Pats Jėzus buvo gundomas nusilenkti pasaulio kunigaikščiui, jį pagarbinti, už tai pažadant jam visus pasaulio turtus. Už šiuos turtus Jėzus juk galėjo sau pasistatyti bažnyčių, sinagogų, jose kalbėti saldžias kalbas apie meilę, šiltus jausmus, tiesiog neminėdamas bloguoju, arba netgi pritardamas pasaulio kunigaikščio veiksmams (tarkime paskelbdamas, kad jei kas nevykdo pasaulio kunigaikščio planų, tas daro nuodėmę).
  Kaip matome taip elgiasi Rusijos patriarchas Kirilas. Putinas jam stato bažnyčias, suteikia išlaikymą, o Kirilas laimina karą.
  Kyla klausimas ar netaip elgiasi ir mūsų Popiežius, kuris pritaria melo pandemijai ir skelbia esą nenorintieji vakcinuotis neištirtomis ir pavojingomis vakcinomis daro nuodėmę? Prisiminkime, kad Vatikanas buvo viena pirmųjų valstybių, kuri ėmėsi vakcinų prievartos prieš savo žmones ir prievartavo skiepytis, nesutinkančiuosius tiesiog pašalinant iš jų užimamų pareigų.
  Taip pat aš nesuprantu mūsų didelės dalies Bažnyčios tylėjimo ar netgi pritarimo tokiems veiksmams. Bažnyčia gavo iš mūsų liberalkomunistinės valdžios praeitais metais didesnę sumą nei paprastai bažnyčių išlaikymui. Ar tylėjimas, blogų darbų neįvardijimas nėra susijęs su šia priežastimi?
  Su pasaulio kunigaikščiu Jėzus nėjo į jokius sandorius ir kompromisus, jis sakydavo tiesiai tiesą, neatsižvelgdamas į jokius rangus, panašiai kaip brolis Paulius ir kiti drąsūs Dievo vyra ir moterys.

  • Tiek tas kirilas ,tiek popiežius pranciškus -abu labu tokie ,tik vienas vienu kampu ,kitas kitu.Popiežius pasitiki skiepais ,nepasitiki Dievu .Ar čia suderinama.Tai tegul jie ir skiepijasi ,bet kodėl ,tai daryti prievarta,kitų atžvilgiu.Popiežius ne tik skiepų propaguotojas ,jis ir už naują pasaulio tvarką ,vieną religiją ,,,o ir pagoniška statūlėlė jam nieko ,parsivešta iš pagoniškų apeigų.O jo meilė rusijai,agresorei…Ar tai ne antikristas (religinis),bus ir politinis.Nežinau nežinau…

  • Būtent tik Br. Paulius šiuo laikmečio yra autoritetas. Bažnyčia klaikiai liberalėja. Koks vaidmuo vyksupų tikejimo puoselejimo klausimais. Ką nuveikia klebonai parapijose burdami žmones? Kažkodėl žmonės yra itin suskaldyti, juos reikia vienyti, ypač suteikti dvasinę pagalbą. Kas keista, kad neįgalūs žmonės, likimo suluosinti ir tai atstumti. Motinos, kurios turi neįgalius vaikus jų niekas nepaklause ir neišklauso, atrodo, kad pabaisos būtų, jos taip pat sužeistos. Ne vieną sakė, kaip noriu dvasinio pokalbio su kunigu ir pagalbos. O ateina turtingi, gražių kūnų žmonės kažkodėl jiems dėmesys didziausas ir jų balsas svarbus, Kunigai nesupranta žmonių skausmo. Seniau kunigai buvo jautresni. Seniau žmonės buvo reikalingi ir patys žmonės jautė bažnyčios padorumą, tikėjimą, maldų puoselėjimą. Viskas liberalėja, nes įsiliejo liberalus pilkasis į bažnyčias.

 4. Visada yra auka bažnyčiai. Ji buvo ir bus auka paprastų žmonių. Dievas mato, o tai gerai. Problemos tik parodo kiek yra mūsų visuomenėje sužeistų žmonių, nekalbant apie pandemijos pasekmes, kurios yra tragiškos. Pilna žmonių aplinkui, bet nėra Žmogaus. Štai pasitraukė praeitą
  savaitę iš gyvenimo Donatas. Buvo sunku, ką išgyvena žmogus, kai jam sunku. Jo daina Aš esu Žmogus, tai parodė, klysti žmogiška, bet tuo pačiu šaukimas pagalbos per dainą.
  Viską galima nugalėti gerumu, kai žmogus isklausomas savo tikėjimo brolių ir seserų. Jie turi padėti pamatyti šviesą. Kad silpnas galėtų tapti stipresniu.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte