Kun. A. Valkauskas, S. Karosas ir Viluckų šeima apie vakcinaciją, susipriešinimą ir kitus dabarties iššūkius

Vėlų paskutinio rugpjūčio sekmadienio vakarą į pramogų centrą „Titanikas“ Šventojoje rinkosi klausytojai dalyvauti „Sekmadienio pašnekesių“ susitikime.

Šis renginių ciklas Šventojoje vyko visą vasarą, o užbaigiant jį įvyko susitikimas su kariuomenės kapelionu, teologijos daktaru kun. Arnoldu Valkausku, Klaipėdos Miesto Bažnyčios pastoriumi Sauliumi Karosu, krikščioniško naujienų portalo Laikmetis.lt įkūrėjais Jolita ir Tomu Viluckais.

Kunigas Arnoldas Valkauskas / Ekranvaizdis

Prelegentų pasisakymus lydėjo Rasos Kauneckaitės šlovinimo grupės atliekamos giesmės.

Susitikimo metu buvo aptartos vakcinacijos, visuomenėje ir krikščionių bendruomenėse tvyrančios įtampos dėl pandemijos, krikščioniško atsako į iššūkius temos. Susitikimo dalyviai atsakė į gausius susirinkusiųjų klausimus.

Susitikimo vaizdo įrašas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

15 KOMENTARAI

 1. po tokių komentarų beliko pabučiuoti į užpakalį kiekvienam jų :))))))))

  O iš tikro, mano nuomone, buvo nebloga diskusija, kuri galėtų būti ir brandesnė. Bet ir ši nebloga, nes vyko gyvai, ekspromtu 🙂
  Sutinku, kad popiežius neklysta, kai kalba „ex catedra“, bet sakyti, kad jo raginimas skiepytis yra „senelio“ nusikalbėjimai – mažų mažiausiai yra nesusipratimas – tai faktas…

  Arba Laikmetis turi susiorientuoti laikmetyje, arba jo likimas bus panašus į Titaniko, Būtų gaila prarasti katalikišką portalą.

   • kadangi mano komentaras vėl dingo – pasikartosiu:
    Manau, kad vyrai neužpyko. Savivertę turinčiam žmogui pataikavimai nereikalingi.
    Jei užpyko – atsiprašau.

  • Paskutiniai pastoriaus Sauliaus žodžiai atsakymas tamstai – nėra šansų ugyventi dieną gerai. Tik su Dievo pagalba.. Kreipkis, ponuli, ten

  • Kunigas Valkauskas kalbėdamas apie popiežiaus kvietimą skiepytis galiausiai įvardijo didžiulę problemą — kad žmonės nebeturi autoritetų. Tai nereiškia, mano supratimu, kad sektinų žmonių nėra, o tik tai, kad apskritai labai sumažėję pagarbos kitam asmeniui, devalvuotas specialisto, profesionalo, žinovo statusas, taip pat klesti jaunumo kultas, o nurašyti seniai, tarp kurių didžiausia tikimybė rasti išminčių.
   Senatvė yra išbandymas — žmogus tampa arba nusivylusiu ir piktu burbekliu, arba išminčiumi. (Yra ir tarpinių variantų.) Ne taip lengva Dievui dėkoti už ligas, silpnumą ir kitokį kūno nykimą, kurie yra laipteliai į mirtį ie per ją — į tikrąją Tėvynę.

 2. Man, šie laikai primena gūdžius laikus, kai kažkoks valdovas, save laikantis dievu, sukūrė stabą-vakciną ir visus verčia jį garbinti. O tuos, kurie nepaklūsta, tuos visaip niekina.
  Gerai žinome koks galas laukdavo tokių valdovų ir jo pakalikų. Tad, neapsirikime garbindami ne tikrus dievus.

 3. Noriu pasakyti ypatingą AČIŪ didžiai moteriai, pasiryžusiai būti Tomo rankomis ir kojomis. Didelė auka mūsų visų labui, ačiū. Dievo palaimos ir stiprybės

  • Onutė, yra toks dalykas meilė, o klausimas dar, kam labiau pasisekė? Manau, kad, jei yra žmonių pasiryžusių gyventi su alkoholiku, kas yra kur kas sudėtingesnis dalykas. O, čia, dvasinėje plotmėje, gauni tiek, tiek ir dar tiek…. Manu, kad čia tik džiaugtis reikia gavus tokią Dievo dovaną.

   • akivaizdu, kad tamstos gyvenimas pakankamai lengvas. Nes kai reikia rūpintis ligoniu, ne visada tik apie Dievulio užpečkį galvoji

   • Nesu nei alkoholikas, nei nevaikštantis, bet niekas niekad dar nėra išreiškęs noro su manimi gyventi… O meilę tai sugalvojo rusai, kad už dyką viską gautų.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis