„Kultūrinis karas be taisyklių“ išvargino žmones

Europos Parlamentui ketvirtadienį priėmus rezoliuciją, kurioje Europos Sąjunga buvo paskelbta „LGBTIQ laisvės zona“, žmonės dar aktyviau pradėjo kalbėti apie jų taip vadinamą kultūrinį karą be taisyklių.

Vieningų tėvų grupėje jos narė taip pakomentavo šią naujieną: „Vieni saulę nešė iš rytų (Maskvos), kiti vaivorykštę kiša iš vakarų (Briuselio). Prie Vilniaus artėja uraganas Lietuva, gali nušluoti Seimą“.

Žinomas žurnalistas Kristupas Krivickas savo feisbuko paskyroje kvietė savo sekėjus diskusijai apie vieną iš LGBT plakatų: „Lietuvoje vykusios LGBTQI plius eisenos dalyviai pasigamino plakatą, kuriame sako: „Jėzus Kristus turėjo du tėčius, kodėl negali kiti”. Klausimas fb skaitytojams: 1) viskas čia gerai, tai nuomonės laisvės išraiška. 2) tai akivaizdus tikinčiųjų įžeidimas. 3) kultūriniam kare visos priemonės pateisinamos“ (kalba netaisyta).

Savo įraše jis dalinosi vienos iš feisbuko narių mintimis. Moteris išreiškė savo susirūpinimą : „Nesuprantu ar tikrai patys su savo tolerancija ir nesmerkimu pasirinkom žaidimą, to ir neįtardami…..ir tik ups, po velnių jie turi viską ir dar daugiau, bet neee, savo sekantį ėjimą išnaudoja ir garsiai rėkia žaidžiam toliau … absurdiška tragikomedija, kažkieno sumanipuliuota iliuzija, beprotiškas žaidimas…“ (kalba netaisyta).

Moteris stebėjosi radusi plakatą vieno portalo reklamoje ir įvardijo tai kaip žaidimą, kuriame nėra jokių protu suvokiamų taisyklių. „Tu net nesupranti ar tikrai pats pasirinkai šitą žaidimą, ir kam po velnių jį reikia žaisti? Tokiu momentu, po tokio suvokimo, gali apimti netikėtai gilus isteriškas juokas, nes protas paprasčiausiai gauna „infarktą“, arba – gilus liūdesys – nes staiga suvoki, jog tavo visos milžiniškos pastangos tolerancijai yra paprasčiausiai bevaisės. Staiga pamatai, kad gyvenai „atrodymuose“ – tau tik atrodė, jog jie „nuskriausti“. O pasirodo viskas buvo šnipštas. Supranti, kad tas žodis „mažuma“, kurį taip baisiai užjautei dėl „kitoks“, net saugojai, yra niekas kitas kaip aktorius, prožektorių apšviestoj scenoje. Kam tas žaidimas? Kam tas vaidinimas? Kur aš patekau? Besigilinant į šiuos gan logiškus klausimus, vėl gali apimti isteriškas juokas sumišęs su isterišku liūdesiu. Atsisėdi ir tolerancija šiuo atžvilgiu atrodo, kaip baisiai netikęs eksperimentas. Tie visi metų įvykiai gali gan rimtai „rauti stogą“, nes jausmas, kad esi ant beprotybės ribos tampa gan tikroviškas“ (kalba netaisyta).

Paskutiniu metu socialiniuose tinkluose jaučiamas didžiulis žmonių nuovargis dėl informacijos ir diskusijų pertekliaus LGBT ir Stambulo konvencijos temomis. Uždarose grupėse žmonės taip pat reiškia savo nuosgąstavimus dėl Lietuvos ir jos vertybinio pagrindo ateities. Kai kurie jų teigia net nutraukę naujienos portalų prenumeratas ir atsisakę profilių sekimo.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis