Krikščionys persekiojami labiau nei bet kuri kita religinė grupė – tyrimas

Remiantis naujausiu „Pew Research“ tyrimu nustatyta, kad nuo 2012 m. padaugėjo šalių, kuriose Kristaus sekėjai susiduria su socialine ar valdžios prievarta bei smurtu. Pastebėta, kad krikščionys COVID-19 pandemijos metu 2020 m. susidūrė su priekabiavimu daugiau šalių nei bet kuri kita religinė grupė.

Praėjusių metų lapkritį paskelbti duomenys apie religijos suvaržymus visame pasaulyje buvo įtraukti į sausio 27 d. ataskaitą, kurioje nurodoma, kad 2020 m. krikščionys susidūrė su priekabiavimu daugiau kaip 155 šalyse, palyginus su 110 šalimis 2012 m.

Organizacijos pateikiamas „priekabiavimo“ apibrėžimas gali apimti įvairius veiksmus, nuo žodinio priekabiavimo iki fizinio smurto ar žudynių, kuriuos vykdo vyriausybės, socialinės grupės ar pavieniai asmenys. Tyrime užfiksuoti „atvejai, kai asmenys ar grupės jaučiasi išskirti arba negali išreikšti savo religinių įsitikinimų ar netikėjimo“.

Tyrime 198 šalys ir teritorijos įvertintos pagal vyriausybės taikomų religijos apribojimų ir socialinio priešiškumo, susijusio su religija, lygį, naudojant tuos pačius ankstesniuose tyrimuose naudotus 10 balų indeksus.

Daugiau apie tyrimą.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte