Krikščionių atlikėja K. Nichole išleido naują kalėdinę dainą

ŠaltinisALETEIA

Amerikietė krikščionių atlikėja Katy Nichole (Keitė Nikolė) pasirodė muzikos padangėje tik šiais metais, kai tiktoke paplito jos lyriška daina. Jau po kelių mėnesių atlikėja su pirmuoju singlu apie Jėzų atsidūrė krikščioniškos muzikos viršūnėse. O dabar galime išgirsti dar viena nuostabią, Kalėdoms skirtą, dainą.

K. Nichole išpopuliarinusi pirmoji jos atliekama šlovinanti daina vadinasi „In Jesus’ Name“ („Jėzaus vardu“). Dabar ši 22-ejų metų dainininkė ir dainų autorė vėl papildė savo repertuarą artėjančioms šventėms skirtu singlu „O What a King“ (išvertus iš anglų k. „O koks karalius“). Tai nauja kalėdinė daina, dainuojama iš Švenčiausiosios Motinos perspektyvos.

Pirmoje eilutėje Nichole paliečia pačios Marijos nuostabą dėl to, kad ji buvo išrinkta pagimdyti Dievo Sūnų, o antroje eilutėje aprašomas Marijos noras apsaugoti savo naujagimį nuo pavojų, kartu pripažįstant jo dangiškąją misiją.

Emocingas dainos eilutes jungia jausmingas priedainis, kuriame grožimasi Jėzaus karališkumu. Visą laiką išlaikant Marijos charakterį, priedainio žodžiai yra tiek pat ją garbinantys, kiek ir motiniški, o Nichole pažymi, kad „pasaulis vadins tave Jėzumi, aš vadinsiu tave sūnumi“.

Daina pasiekia savo viršūnę toje dalyje, kur Nichole iš tiesų atskleidžia savo balso diapazoną.

Atlikėjai padeda nedidelis choras, kuris gražiai papildo muziką. Apskritai tai puikus antrasis šios naujos krikščionių atlikėjos pasirodymas.

Nichole ir toliau kuria nuoširdžias tikėjimo pripildytas dainas, kurios verčia mus džiaugtis jos neseniai pradėta karjera, rašo „Aleteia“. Kviečiame pasiklausyti naujos dainos.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte