Krikščioniškų knygų autorius Max Lucado dėkoja Dievui už pagerėjusią sveikatą

Pastorius ir geriausiai parduodamų krikščioniškų knygų autorius Max Lucado (Maksas Lukado) pasidalijo padrąsinančia naujausia informacija apie neseniai jam diagnozuotą kylančios aortos aneurizmą.

Praėjusį penktadienį paskelbtame „YouTube“ vaizdo įraše Lucado pranešė, kad aneurizma, kuri pirmą kartą buvo diagnozuota rugpjūčio mėn., sumažėjo.

„Tikrai atrodė, kad operacija bus mano ateities dalis. Tačiau, atlikus dar kelis tyrimus, vos prieš kelias dienas sulaukėme netikėtų ir nelauktų naujienų“, – aiškino jis.

„Mano aneurizmos matmenys iš tikrųjų sumažėjo. Niekas to nenumatė! Gydytojų komanda kredituoja tikslesnį testą, ir labai gali būti, kad jie teisūs. Tačiau noriu paskubėti padėkoti gerajam Dievui, kuris šiuo atveju nusprendė išlaikyti malonės ranką aplink aneurizmą“, – tęsė Lucado. „Iš tikrųjų išsipūtimas sumažėjo tiek, kad man net metus nereikės grįžti pas gydytoją“, – pridūrė jis.

„Mano brangus draugas savo maldas už mane grindžia Jobo knygos tekstu. Jobo knygos 38 skyriuje Dievas prisistato kaip tas, kuris uždarė jūrą durimis, kuris sukūrė drabužius debesims, kuris nustatė ribą bangoms ir pasakė: iki čia ateik, bet ne toliau“.

Lucado teigė: „Dėkojame Dievui, kad Jis tą patį padarė ir su aneurizma…“

Baigdamas Lucado padėkojo savo draugams ir sekėjams už jų nuolatines maldas jo sveikatos krizės metu.

„Mes su Denalyn (Denalin) esame labai dėkingi už jūsų maldas, dėkingi už mūsų medikų komandą, o labiausiai esame dėkingi mūsų maloningajam dangiškajam Tėvui“, – baigė jis.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte