Krikščioniškos grupės „Big Daddy Weave“ bosistas mirė nuo COVID-19 komplikacijų

Jay Weaveris (Džėjus Vyveris), vienas JAV krikščioniškos grupės „Big Daddy Weave“ įkūrėjų, mirė nuo koronaviruso komplikacijų.

Atlikėjas mirė sulaukęs 42 metų, o apie netektį instagrame paskelbė jo brolis Mike’as Weaveris (Maikas Vyveris). Informuodamas brolio gerbėjus vaizdo įrašu, jis padėkojo visiems už palaikymą.

„Jūs ėjote kartu su Džėjumi per didžiulę kovą, ir man labai gaila pranešti šią žinią, bet taip pat džiaugiuosi galėdamas pasidžiaugti tuo, kur jis dabar yra“, – sakė jis.

„Mano brolis Džėjus vos prieš porą valandų iškeliavo pas Jėzų dėl komplikacijų, kilusių dėl COVID-19, be viso kito, kas jam buvo nutikę (kojų amputacija, red. past.)“, – pridūrė jis.

Jis pridūrė: „Mano širdis plyšta dėl mano šeimos, bet mes visi tiesiog labai norėjome padėkoti jums, kad taip ilgai ėjote su mumis per tiek daug.“

Pastaruosius kelerius metus Jay kovojo su įvairiomis sveikatos problemomis, o 2016 m. dėl sunkios infekcijos jam buvo amputuotos abi kojos.

Praėjusiais metais dėl inkstų problemų jam teko atlikti dializę.

Jay ir Mike’as Weaveris 1998 m. kartu su Joe Shirku (Džo Širku), Jeremy Redmonu (Džeremiu Redmondu) ir Brianu Beihlu (Brajanu Beiliu) įkūrė grupę „Big Daddy Weave“.

Džėjus buvo grupės vokalistas ir bosistas.

Visi grupės nariai susipažino mokydamiesi universitete Alabamos valstijoje (JAV), ir daugelį metų sėkmingai dalyvavo krikščioniškos muzikos scenoje.

Tarp labiausiai pamėgtų jų dainų yra „The Lion & The Lamb“, „Redeemed“ ir „Jesus I Believe“.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

6 KOMENTARAI

  1. mes visi gerai žinome, kad jokio koronaviruso nėra. Koronavirusas – tai Landsbergio, Sorošo, Švabo ir globalistų išmislas, žvėries, katino, barsuko ženklas, norint visus jus sukišti į aptvarą ir prisiplėšti pinigo. Valgykit arklių vaistą nuo kirmėlių, ir būsit sveiki ir išganyti.

    • ir pirzniau vadiniesi, bet ir vėl teisus. Dabar ir slogą pripažino, kaip pandemija. Tereikia tik tuo patikėti. O numarinti žmogų galima nieko nedarant, tereikia paprastą plaučių uždegimą negydyti, kaip tai dabar paviešinta Lietuvoje.

      • tik susidėk su globalistais, sorošistais – tai ir rūros niežėjimą pripažins pandemija, ne tik slogą. Garink actą, jo garai atbaido globalistus.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte