REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Krikščioniškos grupės „Big Daddy Weave” bosistas mirė nuo COVID-19 komplikacijų

Jay Weaveris (Džėjus Vyveris), vienas JAV krikščioniškos grupės „Big Daddy Weave” įkūrėjų, mirė nuo koronaviruso komplikacijų.

Atlikėjas mirė sulaukęs 42 metų, o apie netektį instagrame paskelbė jo brolis Mike’as Weaveris (Maikas Vyveris). Informuodamas brolio gerbėjus vaizdo įrašu, jis padėkojo visiems už palaikymą.

„Jūs ėjote kartu su Džėjumi per didžiulę kovą, ir man labai gaila pranešti šią žinią, bet taip pat džiaugiuosi galėdamas pasidžiaugti tuo, kur jis dabar yra”, – sakė jis.

„Mano brolis Džėjus vos prieš porą valandų iškeliavo pas Jėzų dėl komplikacijų, kilusių dėl COVID-19, be viso kito, kas jam buvo nutikę (kojų amputacija, red. past.)”, – pridūrė jis.

Jis pridūrė: „Mano širdis plyšta dėl mano šeimos, bet mes visi tiesiog labai norėjome padėkoti jums, kad taip ilgai ėjote su mumis per tiek daug.”

Pastaruosius kelerius metus Jay kovojo su įvairiomis sveikatos problemomis, o 2016 m. dėl sunkios infekcijos jam buvo amputuotos abi kojos.

Praėjusiais metais dėl inkstų problemų jam teko atlikti dializę.

Jay ir Mike’as Weaveris 1998 m. kartu su Joe Shirku (Džo Širku), Jeremy Redmonu (Džeremiu Redmondu) ir Brianu Beihlu (Brajanu Beiliu) įkūrė grupę „Big Daddy Weave”.

Džėjus buvo grupės vokalistas ir bosistas.

Visi grupės nariai susipažino mokydamiesi universitete Alabamos valstijoje (JAV), ir daugelį metų sėkmingai dalyvavo krikščioniškos muzikos scenoje.

Tarp labiausiai pamėgtų jų dainų yra „The Lion & The Lamb”, „Redeemed” ir „Jesus I Believe”.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

6 KOMENTARAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte