Krikščionis J. Phillipsas pralaimėjo apeliaciją dėl torto translyčiams

ŠaltinisCNA

JAV Kolorado apeliacinis teismas priėmė nepalankų sprendimą krikščioniui tortų kepyklos savininkui, kuris dar kartą stojo prieš teismą dėl to, jog atsisakė gaminti tortą, prieštaraujantį religiniams įsitikinimams.

Ketvirtadienį priimtame sprendime Kolorado apeliacinio teismo trijų teisėjų kolegija palaikė Autumn Scardina, translytį, kuris įsitikinęs, kad Phillipsas ir jo Leikvudo (Kolorado valstija) kepykla „Masterpiece Cakeshop“ diskriminavo jį, atsisakydami iškepti rožinį tortą su mėlynu glajumi translyčio gimtadienio ir lyties keitimo progoms paminėti.

Krikščionis Phillipsas nesutiko gaminti pageidaujamo translyčio torto, nes tai būtų „pažeidę jo krikščioniškus religinius įsitikinimus“.

Byloje kepėjui atstovauja Laisvės gynimo aljanso (angl. Alliance Defending Freedom) teisininkų grupė, kuri skųs sprendimą Kolorado Aukščiausiajam Teismui.

„Žodžio laisvė skirta visiems. Niekas neturėtų būti verčiamas reikšti žinią, kuri pažeidžia jo pagrindinius įsitikinimus“, – sausio 26 d. sakė Laisvės gynimo aljanso vyresnysis patarėjas Jake’as Warneris (Džeikas Vorneris).

„Daugiau nei prieš dešimtmetį Kolorado pareigūnai ėmė persekioti Jacką, piktnaudžiaudami valstijos įstatymais, kad priverstų jį sakyti dalykus, kuriais šis netiki, – sakė J. Warneris. – Tada aktyvistas advokatas tęsė šį kryžiaus žygį. Toks žiaurumas turi liautis. Nereikia sutikti su Jacko pažiūromis, kad pritartume, jog visi amerikiečiai turėtų būti laisvi sakyti tai, kuo tiki, net jei valdžia tiems įsitikinimams nepritaria“.

Phillipso advokatai apskundė 2021 m. pirmosios instancijos teismo nuosprendį Scardinos naudai, kuriuo nuspręsta, kad vyras ir jo kepykla pažeidė valstijos antidiskriminacinį įstatymą.

Sausio 26 d. apeliacinio teismo sprendimas, kurį parašė teisėjas Thomas J. Schutzas (Tomas Šulcas), palaikė Scardinos teiginį, kad paslaugą buvo atsisakyta suteikti dėl translyčio tapatybės, taip pažeidžiant teisę nebūti diskriminuojamam viešoje vietoje.

Daugiau.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

 1. Vistiek priešinkimės LGBT ideologijai ir jei reikia priimkime kryžių savo. Vienykimės ir palaikykime vienas kitą. Dievas mums padės.

 2. Policininkas turi teisę nevykdyti nusikalstamo įsakymo.
  Medikas turi teisę nevykdyti aborto.
  Rašytojai turi teisę nerašyti knygų, šlovinančių jiems priešingas vertybes.
  Dailininkai turi teisę nepiešti to, ka jie laiko žema.
  Mokytojas turi teisę nediegti vaikams iškreiptų normų.
  Kepėjas turi teisę nekepti jo moralei prieštaraujančių tortų.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte