Krikščionis Elvis Preslis prieš koncertus melsdavosi, kad mažiau jaudintųsi

Elvio Presley’io (Elvio Preslio) įbrolis panoro papasakoti pasauliui, kokia svarbi rokenrolo karaliui buvo krikščionybė.

Billy’is Stanley’is savo naujoje knygoje „Elvio tikėjimas“ (angl. „The Faith of Elvis“), kuri knygynuose pasirodys šių metų spalio mėnesį, išsamiai pasakoja apie superžvaigždės krikščioniškąjį tikėjimą.

Interviu laikraščiui „Observer“ apie savo garsųjį įbrolį B. Stanley’is anksčiau sakė, kad muzikos legenda prieš kiekvieną koncertą melsdavosi Dievui, nes tai padėdavo nuraminti jo nervus. Jis prisiminė, kad vaikystėje jiedu kartu su įbroliu melsdavosi prieš miegą, o Elvis skaitydavo jam Biblijos pasakojimus.

B. Stanley’is taip pat prisimena, kad Elvis namuose dainuodavo gospelo dainas.

Kalbėdamas apie maldą prieš pasirodymus, B. Stanley’is sakė, kad Elvis „visada kreipdavosi į Dievą, kai jam reikėdavo pagalbos“.

„Kartą jo paklausiau, kodėl jis meldžiasi prieš kiekvieną pasirodymą, o jis atsakė, kad malda tarsi nuramina jo nervus, jis taip pat norėdavo, kad Dievas padėtų palaiminti jo koncertą, kad šis pasisektų“, – sakė B. Stanley’is.

Jis taip pat teigė, kad nori atskleisti Preslio krikščioniškąjį tikėjimą, kad žmonės galėtų įžvelgti daugiau nei jo šlovės „blizgesį ir spindesį“.

„Elvis labai vertino tai, ką jam davė Viešpats. Jis kasdien dėkojo Dievui ir nuolat ieškojo Dievo vedimo melsdamasis ir skaitydamas Bibliją“, – sakė jis.

Rugpjūčio 16 d. bus minimos 45-osios Elvio mirties metinės. Jis mirė Graceland’e 1977 m. rugpjūčio 16 d., būdamas 42-ejų metų.

B. Stanley’io motina buvo Davada „Dee“ Stanley, antroji Elvio tėvo Vernono Preslio žmona.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte