REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Krikščionė socialinės žiniasklaidos influencerė, paskatinta Dievo balso, išdalino savo daiktus sekėjams

Krikščionė aktorė, tinklalaidžių kūrėja, socialinių tinklų influencerė iš Londono Khafi Ekpata (Kafi Ekpata), su sekėjais visada atvirai kalbanti apie savo tikėjimą, savo gimtadienio išvakarėse prausdamasi po dušu mąstė, kaip atšvęsti šią ypatingą dieną, kai, jos teigimu, išgirdo Dievo balsą jai sankant: „Tiesiog viską atiduok”. Apie tai ji vėliau pasidalino su žurnalistais.

Tą pačią dieną 32 metų „Premier Gospel” tinklalaidžių vedėja instagrame pasidalino vaizdo įrašu, kuriame paskelbė apie savo sprendimą švęsti gimtadienį paklusdama Dievo nurodymui, ir pasiūlė atiduoti visus savo daiktus, išskyrus būtiniausius.

1,4 mln. sekėjų turinti moteris, paprašė, kad Londone gyvenantys parašytų jai asmeniškai, jei nori sužinoti laiką ir vietą, kur bus atiduodami jos daiktai.

Influencerė gavo beveik 200 žinučių iš žmonių, norinčių jos daiktų.

Krikščionė socialinių tinklų influencerė Khafi Ekpata / Twitter nuotr.

„The Christian Post” krikščioniškų naujienų portalui ji pasakojo, kad išdalijo savo elektronikos prietaisus, įskaitant kelis fotoaparatus ir trikojus stovus, taip pat atidavė makiažo priemones, baldus, drabužius, virtuvės reikmenis, skrudintuvą, mikrobangų krosnelę ir įvairias knygas.

Per savaitgalį sekėjams ji dovanojo savo vonios ir kosmetikos reikmenis, sofą ir kt. daiktus, pasilikdama tik miegamojo lovą, orkaitę ir skalbimo mašiną.

„Dovanodama daiktus tiesiog pajutau didžiulę dvasios ramybę, ir neplanuoju nieko iš karto keisti, nes noriu pažiūrėti, kiek ilgai galiu ištverti be ne pirmo būtinumo daiktų”, – interviu portalui sakė K. Ekpata.

„Buvo daiktų, kuriuos atiduodama turėjau giliai įkvėpti ir pasakyti „ne, atiduok”, nes iš pradžių jaučiau šiokią tokią paniką dėl to, kaip galiu tai padaryti. Tačiau šis procesas nepaprastai išlaisvino, ir aš tiesiog tai padariau. Pasilikau tuos daiktus, kurių man būtinai reikėjo, ir atidaviau ne pirmo būtinumo. Dievas gali pakeisti viską. Tiesiog duokite.”

Ekpata sakė pastebėjusi, kad žmonės linkę vengti dovanoti savo daiktus, ieškodami pasiteisinimų, kodėl jie neturėtų to daryti, – tai yra kažkas, ką jai pačiai teko perprasti savo mintyse.

„Manau, kad kartais žmonės neperduoda savo daiktų kitiems, nes dažnai galvoja, kad tai, ką turi, nėra pakankamai geras daiktas”, – sakė ji.

„Jėzus sugebėjo padauginti žuvį ir duoną. Iš pradžių galvojau, ar žmonėms mano daiktai bus naudingi ir labai nustebau, kad tiek daug žmonių norėjo mano daiktų. Dievas padaugins ir padidins tai, ką duodame. Kalbu ne tik apie materialius daiktus, bet turiu omenyje ir dalijimąsi fizinėmis dovanomis bei talentais, kad šlovintume Dievą, ir t. t.”

Kai K. Ekpata pirmą kartą nusprendė išdalyti savo daiktus, ji paskambino į savo bažnyčią ir paprašė jai padėti tai padaryti. Ji pasakojo, kad bažnyčios atstovai jai pasakė, jog negalima dalyti „visų savo daiktų”.

„Norėjau būti paklusni. Tačiau dažnai mūsų ir kitų žmonių mintys gali trukdyti paklusti Kristui, nes dažnai vengiame paklusti iš baimės, kas gali nutikti, jei žengsime tikėjimo žingsnį”, – teigė Ekpata, pažymėdama, kad ant daugelio jos atiduotų drabužių vis dar buvo etiketės, nes jie niekada nebuvo naudoti.

K. Ekpata teigė, kad vienas iš veiksnių, paskatinusių jos dosnumą, buvo pastoriaus Michael Todd (Maiklo Todo) pamokslas, kuriame, pasak jos, buvo kalbama apie sėklų sėjimo visose gyvenimo srityse, peržiūrą.

„Maiklas Todas sakė, kad reikia laiminti žmones daiktais, ir jo pamokslas dar labiau atvėrė mano dvasią duoti kitiems, nepaisant to, kad aš kovojau su klausimu: Ar Dievas tikrai liepė man viską išdalyti, ar aš tiesiog išprotėjau?”, – prisiminė ji.

Krikščionė socialinių tinklų influencerė Khafi Ekpata / Twitter nuotr.

„Christian Post” pasakojama, kad dovanojimas kitiems, kad įvykdytų pareigą Dievui, ne visada buvo socialinių tinklų žvaigždės prioritetas.

Ji visiškai atidavė savo gyvenimą Kristui tik vėlyvoje paauglystėje. Ją augino tėvas musulmonas ir motina krikščionė.

Būdama paauglė, kaip pasakojo, ji nerado ryšio su jokia religine praktika, nors daug kartų lankėsi bažnyčioje arba mečetėje. Tačiau vėliau, būnant 17 metų, susitikimas su Kristumi paskatino ją tapti krikščione.

„Buvau viename renginyje su grupe žmonių, kai iš nelauktai pajutau, kaip mane užlieja stipri vienatvės banga. Pagalvojau: kaip galiu būti tokia vieniša, kai esu su tiek daug žmonių”, – pasakojo K Ekpata.

„Ir tada pajutau Dievo balsą sakant: aš esu tas, kurio tau trūksta. Ir supratau, kad tai buvo Dievas. Atsakiau Jam: jei taip, tuomet noriu Tave pažinti. Kitą dieną nuėjau į knygyną nusipirkti Biblijos. Vėliau susiradau bažnyčią. Štai taip prasidėjo mano tikėjimo kelionė”, – tęsė ji.

Ekpata pasakojo, kad surengti dovanojimo akciją ją įkvėpė ir jos mažametis sūnus.

„Supratau, kad mano vaikas yra Dievo dovana, ir tai mane atvedė prie šios Biblijos eilutės: dovanai gavote, dovanai ir duokite“, – sakė Ekpata, – jis mane įkvepia duoti kitiems. Ir jaučiu, kad dabar, kai daviau tiek daug, Dievas man duos dar daugiau”.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte