Konservatorių lyderis G. Landsbergis Partnerystės įstatymo priėmimą prilygino Kovo 11 – ąjai

ŠaltinisBNS

Laisvės partijos atstovams atėjus į Seimą, jame atsirado daugiau šviesos, teigia didžiausios valdančiosios koalicijos konservatorių partijos lyderis, užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.

Sveikindamas Laisvės partijos suvažiavimo dalyvius šeštadienį Rotušės aikštėje Vilniuje jis tvirtino, kad su jos nariais eitų į žvalgybą.

„Kai bandėme priimti Partnerystės įstatymą Seime, aš pasakiau, kad man tai Kovo 11-osios dalykas“, – tvirtino Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų lyderis.

„Manau, kad tai fundamentalus klausimas, į kurį turime atsakyti, ką mes pasiekėme Kovo 11-ąją, (…) ką reiškia mums Kovo 11-oji. Man tai yra vergystės pabaigos diena. Visi mes tapome laisvi. Bet jūsų iškelti klausimai, kurie kalba apie pagarbą kiekvienam žmogui, apie teisingą Lietuvą kiekvienam Lietuvos žmogui, iš esmės jie ir man asmeniškai Kovo 11-osios klausimas“, – sakė G. Landsbergis.

Gegužę Partnerystės įstatymo projektą, pagal kurį siūlyta įteisinti ir skirtingų, ir tos paties lyties asmenų partnerystę, Seimas jau pateikimo stadijoje grąžino tobulinti.

„Bandžiau apibūdinti, kaip pilietis, partijos vadovas, kaip asmuo, esantis politikoje ir, bendraujantis su jūsų bendruomene, kaip aš jaučiuosi, galvoju, kad aš su jumis eičiau į žvalgybą“, – sakė konservatorius.

Pasak G. Landsbergio, buvusi „valstiečių“ kadencija Seime 2016–2020 metais buvo sunki, o su Laisvės partija parlamente pasidarė šviesiau.

„Kas pasikeitė su jūsų atėjimu į Seimą? (…) Man yra daugiau šviesos, daugiau žmoniškumo, daugiau nuoširdumo, ir tai yra labai stipriai keičia jauseną, kaip mes jaučiamės būdami ten, kur plaka Lietuvos širdis ir kur bandome priimti svarbiausius sprendimus. Tai jau yra jūsų pergalė“, – teigė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų lyderis.

Valdančiajai koalicijai priklausanti Laisvės partija šeštadienį sostinės Rotušės aikštėje surengė suvažiavimą.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

10 KOMENTARAI

  1. tai visiškai neadekvatus asmuo. baisu, kad jam patiketas toks atsakingas valstybei postas – ministras, uzsienio reikalų! kas gali garantuoti , kad jis nepridarys dideliu bėdų Lietuvai ir ne tik? žinant, kokia itempta padetis su Rusija ir Baltarusija, jis gali ir karą sukelti ir dar bala žino ką. su jo i jokia zvalgyba, ka ten zvalgyba, net grybauti neiciau.

  2. Manau, kad toks sulyginimas yra ciniška ir žeidžianti daugelį nepriklausomybės siekusių žmonių. Ką daro su žmogumi garbėtroška ir pinigai.

  3. Nėra to blogo, kas neišeitų į gera 🙂 Gal dabar dauguma praregės, kai aktoriai valstybės teatro scenoje nusimetė kaukes? O kai žinai, kur yra pūlinys, lengviau išsigydyti …

  4. NEBIJOKITE PASAKYTI,KAD TAI IR YRA SENELIO POLITIKOS TĘSINYS. DAUGELIUI PROF. VYTAUTAS LANDSBERGIS TAPO KAIP IKONA, KURIAI MELDŽIAMASI, O IŠTIKRŲJŲ TAI JO UŽDUOTIS YRA ĮGYVENDINTI SOROŠINĮ TAUTOS NAIKINIMO PLANĄ – IR TĘSTI K. MARXO IR JO SEKĖJO HERBERTO MARKUZĖS KAIRUOLIŠKĄ, NEOMARKSISTINĘ POLITIKĄ. ŽMONĖS ATSIKVOŠĖKITE.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis