Klausimai dėl mokesčių reformos turėtų būti adresuojami finansų ministrei – Seimo pirmininkė

ŠaltinisBNS

Vienas pagirtinų Vyriausybės siūlomos mokesčių pertvarkos dalykų – vadinamojo „gyvulių ūkio“ sutvarkymas, sako Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

„Tiek, kiek girdėjau, yra gerų idėjų, yra pagirtinų iniciatyvų, bet visumos aš dar asmeniškai negirdžiu, nematau, tai reikėtų visgi dar šiek tiek analizuoti. Šiuo momentu aš nesu pasiruošusi kompetentingai atsakyti į visus klausimus apie planuojamą mokesčių reformą, manau, kad pirmiausiai turėtų finansų ministrė tai padaryti“, – ketvirtadienį Seime žurnalistams sakė V. Čmilytė-Nielsen, ketvirtadienį dalyvavusi Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos susitikime su finansų ministre Gintare Skaiste, kuri pristatė planuojamą mokesčių pertvarką.  

Anot Seimo pirmininkės, tarp jos išgirstų siūlymų yra ir ne vienerius metus keliami klausimai dėl vienodo mokesčių taikymo.  

„Yra apie tuos vadinamuosius gyvulių ūkius, jų išlyginimas ir tam tikrų klausimų, kurie ne vieną dešimtmetį keliami, suvienodinimas. Yra ši dalis, yra kalba ir apie tuos klausimus, kurie svarbūs tam, kad nebūtų sankcijos taikomos europinės Lietuvai. Tai suprantama, kad juos reikės spręsti, bet vėlgi, reikia sulaukti visos reformos, šie klausimai visų pirma turėtų būti adresuojami finansų ministrei“, – sakė Seimo pirmininkė.

Atskirų siūlymų ji plačiau komentuoti teigė nenorinti, kol nebus aiškus visas siūlomos pertvarkos paketas.

„Aš nenorėčiau vertinti atskirų gabaliukų, kaip tik šiuo metu Gintarė Skaistė yra liberalų sąjūdžio frakcijoje ir  su frakcija aptarinėja planuojamą visą mokesčių reformą, tai aš manyčiau, kad būtų korektiška sulaukti, kol vieša pasidarys visas pasiūlymų paketas ir tada aptarinėti jį visą“,  – teigė V. Čmilytė-Nielsen.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

  1. Šalies simfoninis orkestras ruošiasi gastrolėms užsienyje. Pireš išvykstant paskutinėje perklausoje dalyvauja ir draugas iš organų. Orkestrui sugrojus visą programą, draugas ir sako dirigentui:
    – Taip, draugai, viskas puiku, teisiog nuostabu.Tik va tas būgininkas… – taip, tas – jis kažkodėl mažai beldžia!..
    Dirigentas paaiškina:
    – Na, suprantate, pas jį tokia partija!..
    – Eee, ne, draugai! – prieštarauja draugas iš organų, – Partija pas mus viena! O štai belsti reikia daugiau!

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte