Kauno arkivyskupijos dvasininkai sveikina su šv. Velykomis

Kauno arkivyskupijos dvasininkai sveikina tikinčiuosius su šv. Velykomis.

„Brangūs broliai ir seserys,

su Šventomis Velykomis! Koks didis džiaugsmas sveikinti su šia iškilme! Mūsų Viešpats Jėzus Kristus mokė, gydė, dovanojo didžius ženklus, kentėjo, mirė ir prisikėlė. Tai kiekvienam iš mūsų nepaprasta dovana – gyvenimo prasmės, vilties, Dievo gailestingumo pajautos“, – džiugiai sako Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas savo velykiniame sveikinime, kuriame, be kita, prašo nepaliauti melstis už mūsų šeimas, Lietuvą, brolius ir seseris Ukrainoje, kurie kaunasi už savo tautos Velykas.

„Broliai ir seserys Kristuje,

Jėzus savo mokiniams net tris kartus kalbėjo Jeruzalėje, kad jam reikės kentėti, mirti ir kad trečią dieną prisikels. Mokiniai matė Jėzaus darbus, stebuklus, bet niekaip negalėjo patikėti, kad Jis bus nukryžiuotas. Bet taip įvyko. Atrodė, viskas baigta. Visos viltys sudužusios į šipulius“, – sako kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ, atkreipdamas dėmesį, jog Jėzaus prisikėlimas buvo jėga, auginusi Bažnyčią, o pirmaisiais amžiais krikščionys dėl to ėjo mirti.  Ganytojas linki džiugių šventų Velykų ir būti Jėzaus Prisikėlimo draugais.

„Mieli Kristaus broliai ir seserys,

Sveikiname Jus visus su mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus Prisikėlimo švente. Švenčiame pagrindinę mūsų tikėjimo šventę, kuri primena visiems, kad mūsų Dievas pakilo iš kapo. Mūsų Viešpats Jėzus Kristus nugalėjo mirtį ir gyvena amžinai“, – sako paskirtasis vyskupas Saulius Bužauskas, savo velykiniame sveikinime, be kita, linkėdamas, kad Prisikėlimo šviesa pasiektų visų namus. 

„Brangūs lietuviai, visi geros valios žmonės,

nuoširdžiai sveikinu su šventomis Velykomis“, – dalijasi jų džiaugsmu LVK delegatas užsienio katalikų lietuvių sielovadai arkivyskupas Lionginas Virbalas SJ. Savo sveikinime atkreipia dėmesį, jog ši šventė kalba apie gyvenimą,  nesibaigiantį mirtimi ir kapu. Daug mirties ženklų matome pasaulyje, pats baisiausias iš jų yra karas, kaip dabar Ukrainoje. Šia proga ganytojas, be kita, kviečia visus būti geraisiais Prisikėlimo ženklais pasaulyje.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

10 KOMENTARAI

  1. Dar neužčiaupė Virbalo? Svarbu pareigas atėmė, o kad pasivaidena šventiniuose įrašuose tai žalos nedaro. Vis tiek sąžinės nerasta. Ar Štikaitis nepraėjo, bet buoževičius nuolankus besmegenis puikiai į pagalbą lukštui. Graži kaunensis chebra suburta per 20 metų. Net LIONS tinka. O Stankė netiko. Nors bažnyčią pastatė.

  2. SJ ordinas visad pasižymėjo obalsiu: norėjau ir stengiausi tau padėti… O kokie rezultatai? Yra visokių. Kokie Jūsų minimo pono? Na, vienareikšmiško ats nėra, o galutinis teisėjas Dievas. Bet taip, pritarčiau, kad su tokia fruktoze net ir šiam sviete reikaliukų turėt nenorėčiau. Sidie, Lionginai, sudie..

  3. gagarinas matos jau toks įsitempęs… supranta, kad smėlis į pabaigą, o anam sviete ne jo mitros spalvas matuos + kažin ar ekonomas liūtas grigogovič per neperžengiamą prarąją kokį pinigėli atpkukdys kančioms skaistykloje palengvint. laikykitės, miels cardibal, keistutis ir už jus gražiai pakalbės kaip ant utubės kalbėjo, su tokiu american style…

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte