Kauno arkivyskupijos akademinės sielovados komanda – Atsinaujinimo diena „Šv. Juozapas universitete“

Kauno arkivyskupijos akademinės sielovados komanda gegužės 8 dieną, šeštadienį, akademinei bendruomenei  pristato Atsinaujinimo dieną „Šv. Juozapas universitete“.

Popiežiui Pranciškui 2021 metus paskelbus Šventojo Juozapo metais, kviečiame pažvelgti į šį šventąjį ir apmąstyti, kuo jis gali įkvėpti dirbančius bei besimokančius universitete. Tai pažintis su šventuoju, kuris Šventajame Rašte nėra labai iškalbus, bet be jo negalime įsivaizduoti krikščionybės istorijos. Iš arčiau pažvelgsime ir pamatysime, kuo jis gali būti svarbus  akademiniam gyvenimui šiandien. Renginio dalyvių lauks trys pranešimai.

Pirmąjį mokymą „Nustebintas balso iš viršaus“ pristatys kun. Rastislavas Dluhý. VDU kapelionas pasidalins, kaip kiekvienas galime išgirsti Dievą šiandien. Tikras ryšys su Dievu – tai galimybė išgirsti Jo balsą. Šv. Juozapas girdėjo Jo balsą. Girdėjo, nes klausėsi. Suprato, kad tie žodžiai, girdėti sapne, – tikrai iš Dievo, nes Jį girdėjo ne pirmą kartą. Mes galime įstoti į Juozapo Dievo žodžių klausymosi mokyklą.

Antrajame mokyme „Įžymybės šešėlyje“ kun. Peteris Hertelis kvies apmąstyti šv. Juozapo svarbą. Atrodo, kad šv. Juozapas, palyginus su kai kuriais aktoriais ar dainininkais, nėra niekuo ypatingas. Būtent todėl jis mums padeda suprasti paprastų žmonių svarbą. Jo šviesoje pažvelgsime į mūsų santykius, darbą, atsakomybę, kad mūsų gyvenimas taptų kuo geresne ir didesne dovana.

Trečiajame renginio susitikime KTU studentų atstovybės prezidentė Kristė Skaudaitė ir Vilniaus universiteto absolventas, Kunigų seminarijos auklėtinis Linas Braukyla leisis į diskusiją ir kvies apmąstyti 7 žlugusius lūkesčius, su kuriais neretai susiduria studentai studijų laikotarpiu. Tikslai, kuriuos sąmoningai ar nesąmoningai keliame savo studijoms: a) rasti, ką prasminga galėsiu veikti gyvenime; b) užmegzti svarbius ryšius, sukurti tinklą savo karjerai; c) patirti studentiško gyvenimo smagumą; d) įvykdyti kūrybines idėjas; e) įsitraukti į viešąjį gyvenimą; f) rasti mylimą žmogų; g) pažinti, kas tikrai svarbu, ir nuspręsti, kuo tikiu. Dažnos studijos žymi visų šių lūkesčių žlugimą. Kiek iš jų pasiekiau aš? O kokie atradimai lūkesčius viršijo? Apie tai kalbėsis Kristė ir Linas.

Daugiau informacijos.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis