Kauno arkivyskupijoje pradėtas tyrimas dėl dvasininko lytinio piktnaudžiavimo

ŠaltinisRESPUBLIKA

Dienraščio „Vakaro žinių“ duomenimis, Kauno arkivyskupijoje pradėtas tyrimas dėl atvejo, įvykusio Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikos parapijoje. Šaltinių teigimu, skundą dėl netinkamo kunigo elgesio pateikė negalią turintis parapijietis, todėl šiuo metu dvasininkas yra nušalintas nuo kunigiškų pareigų.

Galimai netinkamu elgesiu kaltinamas dvasininkas V.L. Šių metų birželį paskelbta, kad jis atleistas iš Kauno Kristaus Prisikėlimo parapijos altaristo pareigų ir paskirtas Kauno Šv. Jurgio bažnyčios rezidentu, apsigyvenant Kauno Šv. Jurgio konvente ir pagal išgales pagelbstint sielovadoje.

Kauno arkivyskupijos atstovas spaudai Darius Chmieliauskas, dienraščiui patvirtino, kad dabar Kauno arkivyskupijoje yra vykdomas tyrimas dėl vieno kunigo galimai netinkamo seksualinio elgesio. „Procesas vyksta pagal tokiems atvejams Šventojo Sosto Tikėjimo mokymo kongregacijos numatytas gaires bei laikantis kitų Katalikų bažnyčios Kanonų teisės kodekso normų. Kol vyksta tyrimas, negalima atskleisti daugiau jo detalių, nei įvardinti kunigo, nei kitų skundo aplinkybių“, – nurodė atstovas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

4 KOMENTARAI

    • Šiais laikais, kai bet kas gali melą teigti, kaip tiesą, tai tikrai, geriau palaukti. Kas gali paneigti, kad tai prasideda puolimas ir prieš Bažnyčią. Žmonės, būkite neabejingi ir jei tai melas, padėkite nukapoti melui kojas.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis