Kauno arkivyskupas K. Kėvalas: klausimas „Kuo galiu padėti?“ turėtų būti pagrindinis santykyje su kitais

Kauno arkivyskupijos feisbuko paskyroje primenama, kad Kauno arkikatedroje tęsiasi trečiadienių maldos vakarai, į kuriuos kviečia arkivyskupas Kęstutis Kėvalas.

Kaip informuojama naujausiame arkivyskupijos įraše, „balandžio 14-osios vakaro malda buvo skirta sustiprinti mylinčioms širdims, tai yra CARITO bendradarbiams ir savanoriams, socialinių bei medicinos įstaigų darbuotojams, visiems, kurie, ganytojo žodžiais, dabar yra surėmę pečius, kad ši pandemija būtų įveikta“.

„Švč. Sakramento adoracijos valandėlėje arkivyskupas Kęstutis kvietė melstis Šventosios Dvasios litanijos intencijomis, o vėliau perskaitęs Evangelijos pasakojimą apie paskutinę vakarienę su mokiniais ir kojų mazgojimą atkreipė dėmesį, jog pasilenkimas prie kito, pasitarnavimas – tai Jėzaus parodyta gyvenimo kryptis. Tai kelias būti laimingiems per pasilenkimą prie kito, padovanojimą kitam savo laiko, širdies, pagalbos“, – rašoma įraše.

„Šią valandėlę melsta Viešpatį supratimo ir būdo, kaip galima daryti gera savo šeimose, bendruomenėse, Tėvynėje. Klausimas „Kuo galiu padėti?“ turėtų būti pagrindinis santykyje su kitais“, – sakė arkivysk. K. Kėvalas.

Kauno arkikatedroje ką tik paminėtas ir palaimintojo Jurgio Matulaičio MIC 150-asis gimtadienis. Žinomas arkivyskupo Jurgio Matulaičio jautrumas žmonių vargui: jis steigė vaikų prieglaudas, organizavo pagalbą vargstantiesiems, dėjo pagrindus krikščioniškai socialinei veiklai Lietuvoje.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis