Kaune vyko Atsinaujinimo diena su misionieriumi iš JK D. Stayne

„Be džiaugsmo niekas nenorės jūsų Dievo. Džiaugsmas yra ženklų ženklas!“ – balandžio 23 d. sekmadienį švenčiant ypatingą, šviesią, džiugią ir labai gausią dalyvių Atsinaujinimo dieną Kaune mokymu, gera nuotaika ir gydymo dovana dalijosi svečias iš Jungtinės Karalystės Damyanas Stayneʾas (Damjanas Steinas).

Pats Jėzus, misionieriaus žodžiais, yra džiaugsmo karalius, kuris sakė: „Aš atėjau, kad jūsų džiaugsmui nieko netrūktų.“ Žodį „Džiūgauk“ pirmąjį angelas Gabrielius ištarė Marijai.

Popiežius Benediktas XVI yra kalbėjęs, jog pats didžiausias varguoliškumas – tai džiaugsmo neturėjimas. Šv. Tėvas Pijus mokė: tarnaukite Dievui su juoku, kvatojimu! O štai šv. Pilypas Neris buvo įsteigęs net džiaugsmo… mokyklą.

Dalijimasis džiaugsmu ir ypatinga malda vilnijo sausakimšoje Didžiojoje Vytauto Didžiojo universiteto salėje sekmadienį, kur be kita, Damyanas Stayneʾas tarnavo fiziniam išgydymui. Svečias sakė: tikėjimas nėra jausmas. Tikėjimas yra veiksmas. Jėzaus žodis yra kuriantis. Reikia labai karštos maldos, ir visa Jėzaus vardu žmoguje gali pagyti.

Svečiui meldžiantis tokia malda, žmonės vėliau ėjo į sceną liudyti Dievo stebuklų: maldoje gijo rankos, kojos, sąnariai, akys ir … širdys.

Na, o tiems, kurie šioje ypatingoje užtarimo maldoje nieko nepatyrė, Damyanas Stayneʾas kalbėjo: „Jėzus laimina net ir labai mažą maldą, išdidina ir mažą tikėjimą, ir duoda stebuklų, skirtų tūkstančiams, nes Jis pats yra tikėjimo kūrėjas ir atbaigėjas.“

„Gyvųjų akmenų“ bendruomenės kartu su „Gailestingumo versme“ surengtoje Atsinaujinimo dienoje džiaugsmingos mokinystės – uždegta širdimi, kad evangeline Emauso istorija taptų asmenine, visiems linkėjo arkivyskupas Kęstutis Kėvalas, vadovavęs sekmadienio Eucharistijai net su dešimčia dvasininkų.

Damian Stayne – pasaulietis evangelizuotojas iš Jungtinės Karalystės. Katalikiškos charizminės ir kontempliatyvios bendruomenės „Cor et Lumen Christi” įkūrėjas. Nuo 1990 m. jo įkvepiantis tarnavimas stiprino šimtus tūkstančių žmonių penkiuose žemynuose, Viešpačiui lydint nuostabiais fizinio ir dvasinio išgydymo bei atsivertimo stebuklais.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte