Kanados provincija Alberta paskelbė tėvų teisių politiką, kuria siekiama apsaugoti vaikus nuo translyčių ideologijos

Naujieji teisės aktai draus Albertos gydytojams mediciniškai „transformuoti“ vaikus, reikalautų tėvų sutikimo keisti įvardžius mokykloje, o vyrams, teigiantiems, kad yra moterys, uždraustų moterų sportą.

Alberta paskelbė savo ilgai lauktą šeimai palankų teisės aktą, saugantį vaikus ir tėvų teises nuo blogiausių transseksualų ideologijos pasekmių.

Sausio 31 d. Albertos premjerė Danielle Smith paskelbė apie naują įstatymą, kuris, jei bus priimtas, draus gydytojams mediciniškai „transformuoti“ vaikus, reikalaus tėvų sutikimo keisti įvardžius mokykloje ir neleis vyrams, teigiantiems, kad yra moterys, dalyvauti moterų sporte.

„Nuolatinių ir negrįžtamų sprendimų dėl biologinės lyties priėmimas jauname amžiuje gali smarkiai apriboti to vaiko pasirinkimą ateityje“, – perspėjo Smith vaizdo įraše, paskelbtame X, anksčiau vadintame Twitter.

„Ankstyvas vaikų skatinimas arba įgalinimas pakeisti savo biologiją ar natūralų augimą, kad ir kokie geri bei nuoširdūs ketinimai tai skatintų, kelia pavojų to vaiko ateičiai“, – pridūrė ji.

Pagal naujus reglamentus 17 metų ir jaunesniems vaikams neleidžiama atlikti viršutinės (mastektomijos, krūtų konstrukcijos) ir apatinės (vaginoplastikos, faloplastikos) kūno dalių operacijos. Brendimo blokatoriai taip pat taikomi tik 16 metų ir vyresniems asmenims, gavus tėvų sutikimą.

„Mano nuomone, į suaugusiųjų pasirinkimų sąrašą įtrauktas sprendimas, keisti savo biologinę lytį ar ne“, – paaiškino ji.

Tėvų teisių gynimas mokyklose

Alberta taip pat diegia politiką, kuria siekiama išlaikyti tėvų teises mokyklos sistemoje ir apsaugoti vaikus nuo LGBT propagandos.

Naujoji politika taip pat įpareigoja, kad visa trečiųjų šalių išteklių medžiaga ar pristatymai, susiję su lytine tapatybe, seksualine orientacija ar žmogaus seksualumu K-12 mokyklų sistemoje, turės būti iš anksto patvirtinti Švietimo ministerijos.

Be to, vaikams iki 15 metų, kurie mokykloje nori vadintis kitu vardu arba būti vadinami priešingos lyties įvardžiais, reikalingas tėvų sutikimas. 16 ir 17 metų vaikams tėvų sutikimas nereikalingas, tačiau tėvai turi būti informuoti apie vaiko sprendimą.

Beveik visi tėvai, net ir tie, kurie gali nesutikti su savo vaikų sprendimais, mylės savo vaikus ir jais rūpinsis, kad ir kokius pasirinkimus jie padarytų“, – sakė Smith.

„Tačiau kai kuriose retose situacijose, kai vienas ar abu tėvai atstumia vaiką, kuris prisipažįsta esąs translytis, arba prieš jį smurtauja, turime vaikų apsaugos įstatymus, kurie bus griežtai vykdomi“.

Neleisti biologiniams vyrams dominuoti moterų sporte

Be to, Smith pristatė naują politiką, siekdama apsaugoti moteris ir mergaites nuo konkurencijos su biologiniais vyrais, kurie teigia esantys moterys.

„Mūsų vyriausybei taip pat reikia spręsti iškylančią problemą, susijusią su nesąžiningais trūkumais, kuriuos patiria jaunos moterys ir merginos, konkuruodamos su biologiškai stipresnėmis translytėmis atletėmis sporto varžybose“, – teigė Smith.

Ji pabrėžė, kad „yra akivaizdžios biologinės priežastys, kurios suteikia transseksualėms sportininkėms didžiulį konkurencinį pranašumą prieš moteris ir mergaites“.

Smith pažadėjo, kad moterys ir merginos „turės pasirinkimą dalyvauti vien tik moterų divizione lengvosios atletikos varžybose ir nebus verčiamos varžytis su biologiškai stipresnėmis transseksualėmis sportininkėmis“.

Naujoji politika priimta, kai tyrimai ne kartą atskleidė, kad dėl lytį pakeitę vyrai turi didžiulį pranašumą prieš moteris sportinėse varžybose. Neseniai „Sports Medicine“ paskelbtame tyrime nustatyta, jog vienerius metus trunkantis hormoninių vaistų vartojimas sukelia „labai kuklius pokyčius“, lemiančius didesnę translyčių moterų ištvermę sporto varžybų metu.

Smith ramino LGBT  žmones vartodama jų kalbą

Nors naujosios taisyklės suteikia apsaugą ir tėvams, ir vaikams, Smith naudojo LGBT judėjimo terminologiją, tarsi bandydama juos nuraminti.

Visoje savo kalboje Smith mini vyrus, norinčius dalyvauti moterų varžybose, kaip „translytes sportininkes“ ir „lytinę tapatybę“.

Bene labiausiai stebinantis pareiškimas yra tas, kad Alberta nori pasamdyti medicinos specialistus, kurie provincijoje atliktų translyčių asmenų operacijas.

„Mes taip pat sukursime privatų medicinos specialistų, kurie specializuojasi šioje srityje, registrą, kad geriau patenkintume translyčių Alberto gyventojų sveikatos priežiūros poreikius visą gyvenimą, įskaitant prieigą prie reikalingų hormonų ir operacijų“, – sakė Albertos premjerė Smith.

Tai netikėta iš konservatorių premjerės, ypač turint omenyje, kad tyrimai nepatvirtina transseksualų aktyvistų teiginių, jog chirurginė ar farmacinė intervencija  yra „būtina medicininė priežiūra“ sumišimą dėl lyties patiriantiems žmonėms arba kad ji yra naudinga siekiant užkirsti kelią tokių asmenų savižudybėms.

Tiesą sakant, ne tik tvirtinama klaidinga tikrovė, kad lytis gali būti pakeista, bet ir transseksualių asmenų operacijos ir vaistai buvo siejami su nuolatine fizine ir psichologine žala, įskaitant širdies ir kraujagyslių ligas, kaulų tankio sumažėjimą, vėžį, insultus ir kraujo krešulius, nevaisingumą ir savižudybe.

Taip pat yra daugybė įrodymų, kad tie, kuriems taikomas vadinamasis „lyties pakeitimas“, labiau linkę nusižudyti nei tie, kuriems neatliekama negrįžtama operacija. Švedijos tyrimas parodė, kad žmonėms, kuriems buvo atlikta vadinamoji „lyties keitimo“ operacija, savižudybės rizika buvo 19,2 karto didesnė.

Iš tiesų, yra įrodymų, kad jautriausias ir naudingiausias požiūris į žmones, kurie mano, kad jų lytis yra kitokia, yra ne patvirtinti jų klaidingą tapatybę sumišimo metu, o parodyti jiems tiesą.

Naujas tyrimas dėl šalutinio translyčių asmenų „lyties keitimo“ operacijų poveikio atskleidė, kad 81 procentas tų, kuriems per pastaruosius penkerius metus buvo atliktos „lyties keitimo“ operacijos, per sekančias savaites ir mėnesius jautė skausmą judant. Taip pat pasireiškia daug kitų šalutinių poveikių.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

  1. Nors nevisiškai sugrįžta į realybę, bet tikrai žengti dideli žingsniai Albertos provincijoje. Tuo labiau turint galvoje, kad visa centrinė Kanados valdžia su diktatoriumi Trudo yra tapusi giliai komunisto-totalitarine valstybe.
    Ačiū Dievui už tai, kad yra gerų politikų ir tokioje pavergtoje šalyje, kaip Kanada, kad net į pačias tamsiausias vietas rūpestis vaikais, tėvais, šeimomis, kad sveikas protas ir normalumas grįžta.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte