Kanados pastorius Jamesas Coatesas pasodintas į areštinę už nuolatinį karantino taisyklių laužymą

Viename Kanados mieste esančios „GraceLife“ bažnyčios pastorius Jamesas Coatesas buvo suimtas už nuolatinį COVID-19 taisyklių nesilaikymą. Šis atvejis šalyje tarp tikinčiųjų vėl sukėlė aršias diskusijas apie žmonių teisę į religinę laisvę.

„GraceLife“ dar praėjusių metų gruodžio mėnesį buvo nubausta 1200 USD bauda už karantino taisyklių pažeidimą, ​​o šį mėnesį pareigūnai vėl nustatė, kad bažnyčia jas pažeidė, ir įpareigojo Coatesą jų griežtai laikytis. Kai bažnyčios nariai praėjusį sekmadienį susitiko kaip įprasta, pastorius buvo suimtas.

Kaip pranešama, Coatesas vis dar yra laikomas policijos areštinėje, nes atsisako paklusti išleidimo už užstatą sąlygoms, kurios reikalauja nustoti vesti viešas pamaldas. Užsispyręs pastorius atkakliai laikosi savo nuomonės, kad pamaldos turi vykti. „Aš tai darau paklusdamas Jėzui Kristui. Esu visiškai patenkintas tuo, kad leidžiu pačiam Viešpačiui Jėzui Kristui nuspręsti, ar tai persekiojimas, ar ne “, – sako Coatesas.

Primename, kad „GraceLife“ bažnyčia Edmontone pirmus kelis pandemijos mėnesius pamaldas transliavo internetu. Vasarą pastorius atnaujino pamaldas, ir kiekvieną sekmadienį bendruomenės nariai susitikdavo maldai „be jokių nesusipratimų“.

Miesto valdžia ne kartą perspėjo Coatesą, kad pamaldų metu patalpų užimtumas neviršytų 15 proc. Pastorius taip pat privalėjo užtikrinti, kad pamaldų metu jų dalyviai dėvėtų kaukes ir laikytųsi saugaus atstumo, kaip to reikalauja karantino taisyklės.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

  1. Gaila, pas mus absoliuti dauguma tyli. Mes taip įpratę, nes komformizmo šaknys siekia sovietmetį, gal todėl tiek daug drungnumo bažnyčioje.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis