Kada L. Messi ištesės Mergelei Marijai duotą pažadą?

ŠaltinisCNA

Po Argentinos pergalės 2022 m. pasaulio futbolo čempionate Katare iš naujo iškilo futbolo superžvaigždės Lionelio Messi (Lionelio Mesio) Mergelei Marijai duotas pažadas. Ar jis jį išpildys?

Talentingas futbolininkas

35 metų L. Messi jau penktą kartą žaidė pasaulio futbolo čempionate vilkėdamas Argentinos marškinėlius, o komanda, sekmadienį įveikusi Prancūziją, tapo pasaulio čempione.

Vienu geriausių pasaulio futbolininkų laikomas L. Messi yra iškovojęs 40 titulų: 34 su Ispanijos futbolo klubu „Barcelona“ (FC), du su Prancūzijos „Paris Saint Germain“ (PSG) ir keturis su Argentinos nacionaline rinktine. Jo karjeroje, pasak jo paties, „to trūko“ – tapti pasaulio čempionu kaip savo šalies rinktinės nariui.

Pažadas

San Nikolase – mieste netoli Rosarijo, Messi gimtinės – yra Rožinio Dievo Motinos šventovė, kurios Marijos apsireiškimų istorija prasidėjo 1983 m. nuo Mergelės Marijos žodžių Gladysei Quirogai de Mottai.

Katalikų Bažnyčia šiuos apsireiškimus patvirtino 2016 m. gegužės 22 d. dekretu, kurį pasirašė tuometinis San Nikolaso vyskupas Héctoras Cardelli (Hektoras Kardelis).

2018 m. interviu Maskvoje L. Messi pažadėjo, kad nuo savo namų Arajo Seko mieste iki San Nikolaso bazilikos, t. y. maždaug 38 km atstumą, nueis pėsčiomis, ir paspaudė žurnalistui ranką kaip įsipareigojimo ženklą.

Per savo karjerą L. Messi parodė, kad yra atsidavęs Dievui ir tikėjimui.

Laimėjęs pasaulio futbolo čempionatą, savo pareiškimuose spaudai jis nepraleido vaidmens, kurį prie pergalės priskyrė Viešpačiui: „Žinojau, kad Dievas suteiks man šią dovaną, nujaučiau, kad taip ir bus“, – sakė jis televizijos kanalui „TyC Sports“.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte