Kad paskatinti abejojančius, Vienos Šv. Stepono katedroje bus atidarytas skiepijimo punktas

ŠaltinisVATICAN NEWS

Vienos Šv. Stepono katedroje bus atidarytas skiepijimo nuo COVID-19 punktas. Apie tai, kalbėdamas Austrijos spaudos atstovams, pranešė Vienos arkivyskupas kardinolas Christophas Schönbornas.

Kardinolas paaiškino, kad skiepijimo punktas bus įrengtas šoninėje Šv. Barboros koplyčioje, kuri turi atskirą įėjimą. Suderinus su Austrijos sostinės sveikatos apsaugos departamentu, punkte dirbs humanitarinės organizacijos „Samaritenbund“ nariai.

Austrijos sveikatos apsaugos institucijos tikisi, kad skiepijimo punkto įrengimas šioje netradicinėje, tačiau itin svarbioje Austrijos sostinės vietoje ne tik paspartins skiepijimo procesą, bet ir paskatins abejojančius pamąstyti apie skiepijimosi svarbą.

Vienos katedroje įrengtame punkte per valandą bus galima paskiepyti dvidešimt žmonių. Katedros klebonas kunigas Toni Faberis sakė, kad iniciatyva organizuoti tokį neįprastą skiepijimo punktą kilo iš miesto savivaldybės, tačiau ir arkivyskupijos vadovybė iš karto sutiko. Kunigas priminė, kad kardinolas C. Schönbornas jau anksčiau ne kartą ragino tikinčiuosius skiepytis nuo koronaviruso. Pasiskiepyti nuo COVID-19 – tai ne tik savęs apsaugojimas nuo užsikrėtimo, bet ir artimo meilės gestas kitų žmonių atžvilgiu. 

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte