K. Juknis. Vakcinacija – ar prievarta taps norma?

Po aštuonių mėnesių karantino, ne itin sėkmingai pradėta vakcinos kompaniją bandoma paspartinti ieškant gerųjų užsienio praktikų. Ačiū Dievui toli ieškoti nereikėjo – mūsų kaimynėje Latvijoje kelią prasiskynė nuostatos, kurių dėka nesutikę skiepytis – gali netekti darbo.  

Kažin ar šios idėjos siūlytojai yra girdėję apie Europos socialinę chartiją ar Visuotinę žmogaus teisių deklaraciją. Nors šių tarptautinių dokumentų pavadinimai skamba įspūdingai, jų apimtis nėra didelė ir prieš svaidantis tokiais pasiūlymais būtų visai pravartu susipažinti.

Labai norisi atkreipti dėmesį į tuos, kurie yra tokių pasiūlymų iniciatoriai. Pasitelkus dedukciją nesunku suprasti, kad Lietuvos valdžia savo despotiškumą ir siekį kontroliuoti gyventojus vykdo per verslą.  

Tiek dėl susiklosčiusių pandemijos aplinkybių, tiek dėl dabar vykstančios milijardinės paramos dalybų, verslas pažeidžiant visus demokratijos ir laisvės principus – tapo nuolankiu nuo valdžios išprotėjusių politikų ir biurokratų planų vykdytoju.

Toli gražu ne visos verslo įmonės yra suinteresuotos priverstine vakcinacija. Nemanau, kad verslo konfederacija iš tikrųjų reprezentuoja viso Lietuvos verslo nuostatas. Ydinga praktika, kuomet visų balsu kalba vienas žmogus tapo populiari Lietuvoje. Net ne svarbu ar tai tiesa ir koks absurdiškas tų kalbų  turinys…

Galimos priverstinės vakcinacijos klausimas nėra medicininis. Tai yra žmogaus teisių ir tolimesnės mūsų visuomenės raidos problema. Jei šiandien sutiksime su priverstine darbuotojų vakcinacija, nubrėšime kryptį kitoms priverstinėms intervencijoms į laisvą piliečių pasirinkimą ir dar labiau didinsime susiskaldymą visuomenėje. Istorijoje daug pavyzdžių, kuomet vienu metu deleguotos laisvės, taip ir nebuvo gražintos. Ar bandymas valdyti viruso krizę netaps apribojimų ištakomis ir žingsniu į totalitarinės visuomenės prikėlimą.

Visuomenės valdymo sistema yra grįsta tam tikrais dėsniais. Vieni jų kaip pvz. „skaldyk ir valdyk“, žinomi plačiau, kiti mažiau. Tokią jautrią temą naudojant visuomenės skaldymui, lengviau atitraukti dėmesį nuo netinkamai teikiamų viešųjų paslaugų ar nenuoseklios užsienio politikos sukeltos migrantų krizės.

Valstybė yra vienintelis galios centras, kuriam leidžiama taikyti prievartą. Teisėje principai nustatomi pagal precedentą ir patirtį. Jei šiuo atveju visuomenė sutiks su prievarta – toliau tai taps norma. Ar mes tikrai norime praplėsti valstybės prievartos normą ir tapti mase be teisių ir laisvių.  

Panašu, kad pavyzdį imame ne iš kaimyninės šalies, bet iš gyvūnų pasaulio, kur stipresniųjų aukomis tampa silpnieji ir žūsta visi kurie nesugeba prisitaikyti. Tik kuo pagrįstas vilkų rūpestis, kad avių banda turėtų imunitetą?

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

9 KOMENTARAI

 1. yra dar daug tokių, kurie tiki „mokslu” . Jeigu žmonės būtų sąmoningi ir didesnė dalis pasakytų ne visam šitam medicininiam fašizmui: ne kaukėms, ne testams, ne vakcinoms, iškart pasibaigtų visa šita plandemija.

 2. …puikiai sumanipuliuota teiginiu, jog žmonės, neturintys ligos simptomų ir nesergantys, gali užkrėsti kitus. Tai – klastotė. Virusologijos pradininkas R.Kochas yra paneigęs tokį teiginį. Tad, iš kur tas „kitas mokslas“? Kodėl to nediskutuojama? Todėl, kad visas šis blefas per vieną dieną išnyktų kaip dūmas.

 3. „ruso laikais“ skiepijami buvo visi naujagimiai ir vaikai be diskusijų. Niekas nieko neklausė. Panašiai viskas vyko ir vakaruose – skiepai – būtinybė. Taip išnyko sunkios vaikiškos ligos, buvo įgautas atsparumas tuberkuliozei, neverta net mineti raupų ar maro.
  Dabar gi, atsiranda protinguolių, teigiančių, kad coronoviruso nėra, nuo jo niekas nemiršta, o skiepai – globalistų išmislas“.
  Jei nesiskiepiji, galimai esi viruso nešiotojas. Kodėl dėl tokio „atsilupėlio“ turi kentėti aplinkiniai? Kur tų „aplinkinių“ teisės į sveiką aplinką?
  Nenori – nereikia, nesiskiepyk, bet tada sėdėk savo virtuvėje ir keik valdžią 0 juk taip patogu ir „prasminga“…

 4. Ar yra Lietuvoje vakcinų nuo COVID-19, kurios nėra išbandytos ar pagamintos, gamybos metu naudojant ląstelių linijas, gautas iš abortuotų vaikų?

  Ne, kol kas visos platinamos COVID-19 viruso vakcinos yra gaminamos ir (arba) tiriamos ląstelių linijomis, kurios gautos iš abortuotų vaikų (neteigiama, kad pačioje vakcinoje yra ląstelių, tiesiog nužudytų vaikų ląstelės buvo naudojamos išvedant linijas).

  Tai nėra dar vieną sąmokslo teorija, nes patys gamintojai patvirtina, naudoję po abortų paimtas medžiagas. Daugiau mokslinės informacijos, gautos iš vakcinų gamintojų rasite Children of God for Life gairėse. Plačiau: balsastyruose taškas net

  Kiek buvo paaukota nekaltų vaikų, kol išvesta HEK-293 ląstelių linija? „Tai nereiškia, kad buvo 293 abortai, tačiau norint atlikti 293 eksperimentus, reikia atlikti daug daugiau nei vieną abortą. Kalba eina apie šimtus abortų. Tai buvo padaryta bendradarbiaujant su kai kurioms ligoninėms. Švedijoje buvo grupė, kuri dalyvavo kuriant WI-38 ląstelių liniją, taigi kitokią ląstelių liniją, tačiau jie reguliariai abortuodavo kūdikius, kad juos būtų galima naudoti kuriant vaisiaus ląstelių linijas Kadangi tai buvo daroma specialiai tyrimų tikslais, todėl jie iš tikrųjų gaudavo šiuos kūdikius per cezario pjūvį, kai kuriais atvejais kūdikiai būdavo vis dar gyvi, kad mokslininkai galėtų išgauti gyvybingą audinį. Ėminiai daromi, kai vaikų širdis vis dar plakė, ir jiems paprastai nebuvo skiriamas anestetikas, nes tai sutrikdytų išimamas ląsteles, kurias išgaudavo tyrėjai. Taigi, jie paimdavo šį audinį, kol kūdikis dar buvo gyvas, ir patirdavo didžiulį skausmą, todėl tai yra dar sadistiškiau.“

  Plačiau: balsastyruose taškas net

  Ar tikrai jūsų sąžinė leidžia jums pateisinti šiuos žudymus?

  2020-12-21 Tikėjimo mokymo kongregacijos notoje dėl vakcinų nuo COVID-19 teigiama: “Tuo pat metu praktinis protavimas akivaizdžiai rodo, jog skiepijimasis paprastai nėra moralinė pareiga, todėl jis turi būti savanoriškas. O tie, kurie dėl sąžinės motyvų atsisako vakcinų, pagamintų naudojant ląstelių linijas iš abortuotų vaisių, turi dėti visas pastangas, siekdami kitomis profilaktinėmis priemonėmis ir tinkamu elgesiu vengti tapti užkrato perdavėjais.”

  Tiek farmacijos kompanijos, tiek vyriausybių sveikatos agentūros yra raginamos gaminti, tvirtinti, platinti ir siūlyti etiškai priimtinas vakcinas, nekeliančias sąžinės problemų nei sveikatos apsaugos darbuotojams, nei jomis skiepijamiems žmonėms.

  Ką apie tai sako Romos Katalikų Bažnyčios vyskupai ir kunigai?

  Vysk. Joseph Edward Strickland, JAV:

  „Man esmė ta, kad jie naudojo negimusius vaikus ir jie kalba, kad tai yra tolimas (vert. past. bendradarbiavimas su blogiu) ar panašiai, nesu tikras. Kai sako, kad tai buvo pakankamai senai, kad jei nužudė vaiką, tai nebesvarbu, aš tiesiog nesutinku su tuo. Žinau, kad esu mažumoje, bet manau, kad visi turime pagalvoti apie tai. Gyvenimas yra brangus ir šventas, bet jis yra šventas, nes esame kviečiami į amžinąjį gyvenimą, kad nepakenktume tam šaukimui į amžinąjį gyvenimą, pasilikdami dar kelis metus čia. Visi turime įvertinti ir aš nediktuoju žmonių sąžinėms, bet kaip ganytojas, jaučiu atsakomybę pakviesti juos pasvarstyti visus aspektus ir tada pasimelsti ir priimti geriausią įmanomą sprendimą pagal gerai suformuotą sąžine.“

  Plačiau: balsastyruose taškas net

  Vysk. Athanasius Schneider:

  „Mes turime pasakyti, kad nepriimsime abortais suteptų vakcinų, kadangi yra alternatyvos. Ir tada jei katalikai priims pasaulio sukurtas abortais suteptas vakcinas, mano asmeniniu tikėjimu, aš nesu pranašas, bet Dievas nubaus mus už tai.“

  Plačiau: balsastyruose taškas net

  Tėvas Markas Goringas, Kanada:

  “Niekada nenorėčiau jausti savo sąžinės priekaištų, pasinaudojęs vakcina, kuri pagaminta nužudžius kurį nors Dievo vaiką, ir pasinaudojęs tokios vakcinos nauda.”

  “Aš žinau, kad mano sąžinė niekada neleistų man naudoti vakciną, kuri sutepta abortais.”

  Plačiau:

  Plačiau: balsastyruose taškas net

 5. Cit. „Ar yra Lietuvoje vakcinų nuo COVID-19, kurios nėra išbandytos ar pagamintos, gamybos metu naudojant ląstelių linijas, gautas iš abortuotų vaikų?“

  Taip, yra. Visos sintezuotos vakcinos – etiškos. Nereikia čia burtininkauti.
  Ir Popiežius tai patvirtino – kodėl reikia iš naujo drumsti vandenį?

  • Popiežius ne medikas. Na, o ateitis parodys ar ši, šv. apaštalo Apr 13,16-18, Jono pranašystė mums: „16 Jis verčia visus, mažus ir didelius, turtuolius ir vargdienius, laisvuosius ir vergus, pasidaryti ženklą ant dešinės rankos arba ant kaktos, 17 kad niekas negalėtų nei pirkti, nei parduoti, jei neturės to ženklo – žvėries vardo ar jo vardo skaičiaus. 18 Čia slypi išmintis! Kas sugeba, teapskaičiuoja žvėries skaičių, nes tai žmogaus skaičius, ir jis yra šeši šimtai šešiašdešimt šeši.“

   • Gerb. Cha,
    vakcina tikrai nėra žvėries ženklas. Tą ženklą tikrai reikės priimti sąmoningai suprantant ką darai. Priimti ženklą ant kaktos ar dešinės rankos, kuris įgalins pirkti ir parduoti. Kaip tai galėtų būti susiję su vakcina? Greičiau tai tik įžanga į Jūsų paminėtą prievartą. Bet pati vakcina tikrai nėra piktojo „ženklas“.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis