JK sukurta skaitmeninė priemonė, skirta bažnyčioms sudaryti maldos ir misijos žemėlapį

Visoje Jungtinėje Karalystėje pradedama naudoti nauja skaitmeninė priemonė, leidžianti vietinėms bažnyčioms sudaryti žemėlapį, kur jų vietovėse vyksta malda ir misija, praneša „Christian Today”.

Ši priemonė sukurta bendradarbiaujant „Hope Together”, „Hope for Every Home” ir „Cinammon Connect”, kurie sako: „Mūsų bendras tikslas – aprūpinti vietinę bažnyčią.

,Cinamon Network’ aistringai siekia išlaisvinti bažnyčiose slypintį potencialą bendruomenės pertvarkai, o ,Hope Together’ ir ,Hope for Every Home’ aprūpina vietinę bažnyčią ištekliais, kad visi ir visur galėtų išgirsti Gerąją Naujieną apie Jėzų”.

Šiuo metu reikia strategiškai bendradarbiauti, sako žemėlapio kūrėjai, tačiau tikimasi ir meldžiamasi, kad žemėlapis paveiks daugybės žmonių gyvenimus.

Nauja skaitmeninė priemonė sujungia „Hope for Every Home” maldos programėlę OIKOS ir pasaulinį žemėlapį su „Cinnamon Connect” bendruomenių žemėlapių sudarymo priemone.

Bažnyčios galės pridėti išsamią informaciją apie vietinius misijų ir pagalbos projektus.

Vasaros mėnesiais naujoji skaitmeninė priemonė bažnyčioms bus išbandoma.

Labdaros organizacijos teigė besitikinčios, kad ši nemokama priemonė padės krikščionims „ilgai ir veiksmingai melstis už vietos bendruomenes ir jas remti”.

„Džiaugiamės galėdami paskelbti apie partnerystę, kuri sujungia žodžius ir veiksmus misijoje, padedant vietos bažnyčiai tarnauti savo bendruomenei”, – sako jos.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte