JK krikščionių bažnyčių vadovai laiške prieš skiepų pasą: „tai vienas pavojingiausių politinių pasiūlymų JK istorijoje“

Apie 948 JK krikščionių bažnyčių vadovų iš Anglijos, Šiaurės Airijos, Velso ir Škotijos pasirašė po laišku, skirtu ministrui pirmininkui Borisui Johnsonui. Laiške prieštaraujama  skiepų paso įvedimui šalyje ir šis siūlymas vadinamas „vienu pavojingiausių politinių pasiūlymų JK istorijoje“.

Bažnyčių vadovai perspėja apie „medicininę segregaciją“ ir „dvisluoksnę visuomenę“, o tai supriešins gavusius ir negavusius skiepus nuo koronaviruso.

Bažnyčių vadovai teigia, kad žmonės turėtų būti laisvi atsisakyti vakcinos dėl savo sąžinės, ir tai neturėtų jų pašalinti iš viešojo gyvenimo. Be to, jie teigia, kad bažnyčios durys liks atviros visiems, neatsižvelgiant į tai, tikintieji buvo paskiepyti ar ne.

Skiepų pasas siūlomas kaip būdas, padėsiantis šalims sušvelninti apribojimus žmonėms, kurie buvo paskiepyti nuo koronaviruso, ir leisti jiems laisvai patekti į viešąsias erdves, tokias kaip parduotuvės, teatrai, restoranai ir viešbučiai.

Pirmąją vakcinos dozę Didžiojoje Britanijoje gavo daugiau nei 32 milijonų žmonių, o daugiau nei 7 milijonai buvo paskiepyti du kartus. „Airfinity“ prognozuoja, kad iki rugpjūčio pirmos savaitės bus pilnai paskiepyti 75% Anglijos gyventojų.

Vyriausybė praėjusią savaitę pareiškė esanti atvira skiepų paso įvedimui, teikdama, kad jis „gali atlikti svarbų vaidmenį mažinant socialinio atstumo reikalavimus“.

„The Times“ apklausa parodė didelį visuomenės pritarimą skiepų paso įvedimui, jei tai reikštų socialinių apribojimų pabaigą, tačiau Bažnyčios vadovai ragina vyriausybę nesirinkti šio kelio. Laiške jie teigia, kad „paskiepytieji jau gavo apsaugą“, todėl skiepų pasas taps nereikalingas. Be kita ko, JK krikščioniškų bažnyčių vadovų manymu, jis kelia rimtą susirūpinimą dėl poveikio demokratijai ir asmens laisvei. Skiepų pasas, jų teigimu, „būtų neetiška prievartos ir žmogaus laisvės rinktis ribojimo forma“.

„Žmonės gali turėti įvairių priežasčių, dėl kurių negali arba nenori gauti šiuo metu turimų vakcinų. Taip pat kai kuriems krikščionims iškyla rimtų sąžinės klausimų, susijusių su vakcinų gamybos ar testavimo etika“, – rašo jie savo laiške. „Skiepų pasas gali sužlugdyti liberalią demokratiją ir sukurti stebėjimo valstybę, kurioje vyriausybė technologijomis valdytų tam tikrus piliečių gyvenimo aspektus. „Tai yra vienas pavojingiausių politinių pasiūlymų, kuris kada nors buvo pateiktas Didžiosios Britanijos politikos istorijoje“.

„Jei Bažnyčią reikėtų uždaryti tiems, kuriuos valstybė laiko socialiniai nepageidaujamais, tai būtų evangelinės tiesos paneigimas“, – sakė jie. „Jėzus Kristus kviečia atgailauti ir tikėti juo. Uždrausti žmonėms patekti į bažnyčias ir tarnauti Dievui būtų esminė Kristaus ir Evangelijos išdavystė. Nuoširdžiai atsidavusios krikščionių bažnyčios ir organizacijos negali to padaryti, o būdami krikščionių bažnyčių vadovais, mes būsime priversti priešintis vyriausybės sprendimui“.

Laiško pabaigoje atkreipiamas dėmesys neseniai Škotijos vyriausybės teisiškai panaikintą draudimą vesti viešas pamaldas, nes tai teismo buvo įvertinta kaip teisiškai neproporcinga priemonė. „Mes raginame vyriausybę tvirtai ir aiškiai patvirtinti, kad ji nesvarstys žmonių laisvei ir demokratijai prieštaraujančio viruso suvaldymo būdo – skiepų paso – nei dabar, nei kada nors ateityje“.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

6 KOMENTARAI

  1. Lietuvos nežiniukų, ne tik neišmokusių daugybos lentelės, bet net nežinančių abėcėlės, valdžiai: vyriausybei ir seimui ši nusikalstama „…pasų…“ idėja atrodo labai gera. Panašu, kad šį nusikaltimą žmoniškumui – piliečių diskriminavimą dėl jų įsitikinimų bus siekiama įgyvendinti, taip sukuriant dar vieną prievartos įrankį, kurio pagalba bus daug lengviau laužyti žmonių įsitikinimus bei vertybes, paminant mūsų teises ir laisves. Tai turėtų būti paskutinė vinis į valdžios karstą. Žmonės, priešinkimės, nesileiskim, kad iš mūsų tyčiotųsi ir mus prievartautų neišmanėlių valdžia.

  2. Kaip jau viskas nuperkama?Čia jų asmeninis reikalas. Prie ko čia propoganda.Twgul žmonės,elgiasi pagal sąžinę.Kas labai trokšta skiepytis tegul pasiskaito apaštalų darbus 13skyrių.Jau yra pakenkę žmonės ,bet mirė keletui minučių praėjus nuo skiepų.Ir mirtis nesiejama su skiepais?Kiek reikia būti apkvailintam.Dar kas baisiausia,kunigus verčia propoganda užsiimt.

  3. Turime būti vieningi ir galvoti tik vieni apie kitus, nes akivaizdu, kad valdžia priešina visuomenę ir siekia ją paversti zombiais. Tikslai dar iki galo nėra aiškūs, bet nukreipti prieš žmogų ir tai visiškai aišku.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis