REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Jėzus radikaliai pakeitė mano gyvenimą, teigia islamą nuo mažens praktikavęs „buvęs gėjus”

Kaip amerikietis musulmonas, šiuo metu laikantis save krikščionimi, bei „buvęs gėjus” liudija, Jėzus radikaliai pakeitė jo gyvenimą. Atsivertimas įvyko po sapne patirto „antgamtinio susitikimo su Viešpačiu”, apie kurį dalinasi „Christian Post”.

Amerikietis Donovanas Archie (Donovanas Arčis) savo liudijimu pasidalijo birželio 8 d. „Delafé Testimonies” – pasaulinio evangelizacinio projekto jutube, turinčio daugiau nei 378 tūkst. prenumeratorių ir siekiančio „sukurti didžiausią pasaulyje Jėzaus liudijimų archyvą” – epizode.

Jame jaunas vyras dalinosi, kaip augdamas praktikavo islamą, savo tėvo religiją, tačiau kartu ir homoseksualų gyvenimą.

Epizode vyras pažymėjo, kad jam sunkiai sekėsi rasti pasitenkinimą gyvenimu.

Islamas pagrįstas praktika, tad Donovanas jautėsi nuolat vaidinantis, ir, kaip atskleidžia, niekada nepatyrė jokių jį perkeičiančių apreiškimų ar pokyčių.

„Bandžiau elgtis taip lyg bandyčiau patekti į Dievo akivaizdą, palengvinti savo kelią, kad Dievas mane priimtų ir mylėtų., tačiau iš to nebuvo jokios naudos. Neradau jokio pasitenkinimo. Nebuvo jokio gilaus jausmo ar įsitikinimo, kas yra Dievas, nes praktikavau islamą kaip homoseksualus asmuo”, – tęsė vyras.

„Mano širdyje nevyko jokių pokyčių. Tiesiog gyvenau savo gyvenimo būdą ir vykdžiau veiklą dėl Dievo. Dažnai pagalvodavau, kad esu kaip mano šuo, kurį kažkada turėjau. Jis atlikdavo triukus, kad gautų skanėstų”.

Vieną kartą po pamaldų vyras grįžo į savo kambarį, kur susapnavo gyvenimą pakeitusį sapną. Jame amerikietis pirmą kartą gyvenime sutiko Jėzų.

„Sapne aš miegu, vėliau pabundu ir kovoju už savo gyvybę. … Ir pasigirsta trankūs garsai. Įsijungia sirenos. Kambarys įkaista. Mano akys paraudonuoja. Nieko nematau, tik raudoną spalvą”, – pasakojo jis.

„Prisimenu, kaip tuomet bandžiau šaukti savo geriausius draugus. Prisimenu, kaip bandžiau šauktis mamos, tėčio – visų žmonių, kurie man tiek daug reiškė, kurie, mano manymu, tuo metu galėjo suteikti pagalbą. Bandžiau paskambinti asmeniui, kuris tuo metu buvo mano dvasinis vadovas, imamui, bet telefonas ištirpo mano rankoje”, – tęsė jis.

„Tada, kaip prisimenu, šaukiau jų vardus. Neturėjau kito pasirinkimo, kaip tik šauktis Jėzaus vardo. Pasakiau: „Jėzau, Jėzau, Jėzau, Jėzau, Jėzau, Jėzau, Jėzau, Jėzau, ir iš karto reginys dingo”.

Archie sakė, kad pabudo iš sapno su naujai atrastu suvokimu, jog Jėzus tikrai egzistuoja: „Aiškiai išgirdau Dievą sakant: ,Aš tave atkuriu, ir tvirtovės yra sugriautos’.”

„Tai ne tas pats jausmas kaip per pamaldas bažnyčioje. Tai ne pakilios akimirkos, kai žmonės kalba kalbomis ar, žinote, meldžiasi už jus. Aš esu vienas. Ir patirtis su Dievu mano sapne”, – pasakojo liudytojas.

„Aš užsidegiau šviesą, iškėliau rankas į viršų ir sakiau: ,Dieve, tu gali. Kad ir ką norėtum su manimi padaryti, kad ir ką dabar darytum, tu tai gali”.

Archie sakė, kad Dievo balso išgirdimas buvo „perversmas jo gyvenime”.

„Tapatybės tvirtovė, kurią jaučiau turįs savo gyvenime, susijusi su mano seksualumu, su tuo, kuo jaučiausi esąs pasaulyje, kuo jaučiausi esąs iš tikrųjų tik savyje; visos šios tapatybės, kurių bandžiau laikytis, man nebetarnavo”, – dalinosi jis.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte