JAV susisiekimo sekretorius Pete’as Buttigiegas su sutuoktiniu pristatė savo sūnų ir dukrą

ŠaltinisAFP-BNS

JAV susisiekimo sekretorius Pete’as Buttigiegas (Pitas Butidžedžas), pirmasis homoseksualumo neslepiantis JAV vyriausybės narys, ir jo sutuoktinis šeštadienį pristatė savo sūnų ir dukrą.

Socialiniuose tinkluose „Twitter“ ir „Instagram“ paskelbtoje nuotraukoje matyti 39 metų P. Buttigiegas ir jo sutuoktinis Chastenas (Častenas), sėdintys, kaip atrodo, ligoninės palatoje, abu laikantys po kūdikį ir besišypsantys.

„Chastenas ir aš esame nepaprastai dėkingi už visus gerus palinkėjimus nuo to laiko, kai primą kartą paskelbėme naujienas, jog tampame tėvais, – parašė P. Buttigiegas. – Džiaugiamės galėdami priimti į savo šeimą Penelope Rose (Penelopę Rouz) ir Josephą Augustą (Džozefą Ogestą) Buttigiegus.“

Rugpjūčio mėnesį Buttigiegai paskelbė, kad tapo tėvais. Tuomet jie nepateikė jokių detalių, bet 32 metų Chastenas, mokytojas ir rašytojas, liepą laikraščiui „The Washington Post“ sakė, kad jiedu mažiausiai metus siekia įsivaikinti.

Nors anksčiau buvo nelabai žinomas ir palyginti neseniai pradėjo politinę karjerą, P. Buttigiegas – buvęs Saut Bendo Indianoje meras – per praėjusį nacionalinių rinkimų ciklą surengė įsimintiną kampaniją dėl demokratų kandidato į prezidentus statuso. Galiausiai demokratų kandidatu tapo ir prezidento rinkimus laimėjo dabartinis šalies vadovas Joe Bidenas (Džo Baidenas).

P. Buttigiegas, karinio jūrų laivyno karys, tarnavęs Afganistane, anksčiau šiais metais tapo „pirmuoju per istoriją LGBTQ asmeniu, patvirtintu postui vyriausybėje“, nurodo LGBTQ teises ginanti organizacija „Victory Institute“.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

  1. Šiame portale tikrai nevertėtų skelbti tokių „naujienų“, nes jų pilna sisteminė žiniasklaida. Net nustebau, kad tokios „aktualijos“ čia pasirodė.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis