JAV studentai pateikė ieškinį krikščioniškiems universitetams dėl „LGBT diskriminacijos“

Studentai iš 20 Amerikos universitetų ir kolegijų pateikė ieškinį dėl švietimo įstaigų „diskriminacinės politikos“ LGBT bendruomenės atžvilgiu.

Ieškinys, kurį pasirašė 33 studentai, perduotas JAV švietimo departamentui ir Krikščioniškų kolegijų ir universitetų tarybai. Ieškinyje sakoma, kad LGBT priklausantys asmenys šiose aukštojo mokslo įstaigose studijuoja „įžeidžiančiomis ir nesaugiomis sąlygomis“.

Šiuo metu universitetai ir kolegijos, kuriems pareikšti ieškiniai, gauna lėšų iš šalies biudžeto. Patenkinus ieškinį, jie gali prarasti vyriausybės finansavimą.

Patenkinus ieškinį, Krikščioniškos švietimo įstaigos gali prarasti vyriausybės finansavimą.

Savo ruožtu Krikščioniškų kolegijų ir universitetų tarybos vadovė Shirley Hoogstra sako, kad švietimo įstaigos, kurios yra Krikščioniškų kolegijų ir universitetų tarybos sudėtyje, nuoširdžiai laikosi biblijinių įsitikinimų, kurie apima tam tikrus religinius įsitikinimus dėl žmogaus seksualumo ir lyties.

„Lyties ir seksualumo politika ir taisyklės yra visiškai skaidrios. Studentai savanoriškai sutinka su jomis, kai nusprendžia stoti į švietimo įstaigą“, – sakoma Shirley Hoogstra pranešime. Jos nuomone, ieškinys yra nepagrįstas, o krikščioniškos kolegijos ir universitetai turi teisę į savo taisykles, įskaitant seksualinio elgesio klausimus.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

  1. Eilinis issisokimas, apsoliuciai nieko bendro neturintis su svietimu ir jo finansavimu, tai ju asmeniniai reikalai, patys viens kitu pasirupina…

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis