JAV pastorė dainininkę Beyoncę išvadinusi ragana tapo interneto įžymybe

Viena JAV pastorių plačiai nuskambėjo po to, kai per savo pamokslą dainininkę ir dainų autorę Beyoncé Knowles (Bejonsė Noulz) pavadino „ragana”, sakydama, kad visi, kurie lankosi Beyoncé koncertuose ir klausosi jos muzikos, neturėtų drįsti vadintis krikščionimis. 

Keturiasdešimtmetė pastorė Tiphani Montgomery (Tifani Montgomeri), kuri save vadina pranaše ir vadovauja pranašystės ir mokymo tarnystei „Covered By God”, viename pamokslų užsiminė, kad Beyoncé koncertų lankymas panašus į šėtoniškus ritualus. 

„Visus, kurie einate į Beyoncé koncertus, Jėzaus vardu sudraudžiu. Kaip drįstate vadintis krikščionimis?” – pamokslavo Montgomery, o minia pratrūko šūksniais.

„Kaip manote, kodėl tas žmogus vadina save J-Hova. Tai trumpinys nuo Jehovos”, – pridūrė ji, turėdama omenyje reperį ir muzikantą Jay-Z, kuris jau 14 metų yra vedęs Beyoncé.

Užsimindama, kad Beyoncé yra „ragana”, Montgomery sakė, kad „kai raganos renkasi į koveną (susibūrimą – red. past.), paprastai jis būna nedidelis”, ir jį sudaro nuo trijų iki septynių žmonių.

Tačiau ji sakė, kad kai raganos būrį sudaro tūkstančiai žmonių, jis tampa žinomas kaip „avilys”.

„Jūs visi esate tos ponios ,Bey avilio‘ dalis ir vadinate save krikščionimis?” – klausė ji, turėdama omenyje Beyoncé gerbėjų būrio pavadinimą.

„Tegul Viešpats veikia jumyse. Manote, kad tai smulkmena. Manote, kad ėjimas į šios ponios koncertą nėra įšventinimas? Manote, kad eiti į jos koncertą nėra ritualas?”

Montgomery tvirtina, kad viskas, kas susiję su Beyoncé koncertais, yra vartai į tarnystę velniui. Ji taip pat perspėjo krikščionis, turinčius daugiau sekėjų socialiniuose tinkluose, kad jei jie reklamuos Beyoncé savo auditorijai, jiems teks susidurti su Dievo rūstybe.

„Dievas pavargo nuo to. Sakau jums apie Dievo Dvasią. Jis pavargo nuo to, kad Jo žmonės yra tapę mišiniais. Būti mišiniu yra tas pats, kas būti neištikimu savo žmonai. Būti mišiniu yra tas pats, kas apgaudinėti savo vyrą”.

Pasak Montgomery, nėra jokio pasiteisinimo drungnai krikščionybei, nes krikščionis yra sudarę sandorą.   

„Kaip drįstate manyti, kad tai tik muzika, kai velnias buvo muzikos tarnas. Esate apakę, jei manote, kad tai yra gerai. Jūs esate apakę. Turėtumėte žinoti, kad Šventoji Dvasia nėra su jumis, jei neturite įsitikinimų”, – perspėjo Montgomery.

Baigdama pamokslą Montgomery sakė, kad jos perspėjimas apie Beyoncé yra „kolektyvinis perspėjimas Kristaus Kūnui”, ir iš pradžių nebuvo numatytas kaip jos kalbos dalis, todėl yra gautas iš Šventosios Dvasios.

„Pradėsite atsiskirti, nes Dievui nusibodo, kad bandote susilieti su pasauliu. Dievas pavargo nuo to, kad jūs bandote patikti pasauliui”, – sakė Montgomery.  

„Tebūnie tai užfiksuota danguje ir žemėje. Šiandien turite pasirinkimą. Jei ir toliau maišysitės, jūsų įtaka žus. … Kodėl jūs matote visus tuos žmones per „Grammy“ (JAV muzikos apdovanojimai – red. past.), kurie tarnauja velniui, tokius pakylėtus? Todėl, kad tai velnio įtaka“, – tęsė ji. 

„Nes [velnias] žino, kad kai tik jam pavyks ,evangelizuoti‘ visus šiuos kvailius, kad jie žiūrėtų šį šou ir manytų, jog jame nieko blogo nėra, jis jus apakins. Nes jūs padarėte tai, ir nesupratote, kad buvo vartai, į kuriuos įžengė jūsų akių žvilgsnis”.

Pamokslo vaizdo įrašui išplitus socialiniuose tinkluose, kai kurie internete rado 2014 m. Montgomery tviterio žinutę, kurioje ji teigė, kad nuėjo į Jay-Z ir Beyoncé koncertą, apibūdindama jį kaip „nuostabų”. Atsakydama į kritiką, Montgomery paaiškino, kad buvo išgelbėta tik 2015 m. rugpjūčio mėn. ir kad bet kokie jos tviterio įrašai iki to laiko buvo „aklumo” rezultatas.

43 metų Beyonce kolegė iš grupės „Destiny’s Child” Michelle Williams (Mišel Viljams), kuri po grupės iširimo 2006 m. išleido keletą gospel muzikos albumų, „įsitraukė į pokalbį” ir nepritarė Montgomery žodžiams.

„Aš tiesiog stebiu daug ką, kas vyksta, kas sakoma, konkrečiai apie pramogų pasaulio žmones, apie tam tikrus žmones, su kuriais net palaikau santykius, atlikėjus, kuriuos pažįstu už scenos ribų”, – „Instagram” vaizdo įraše sakė M. Williams.

„Tiesiog norėčiau, kad mes tiek pat viešai melstumėmės už pramogų pasaulio žmones, kaip ir priekaištaujame jiems ir siunčiame jų sielas į pragarą. Žinau, kad tai nėra mano pašaukimo misija siųsti pramogų pasaulio žmones į pragarą ir sakyti, kad jie kristų negyvi. Velnias yra melas”, – pridūrė ji.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

  1. Matau, kad niekas nedrįsta komentuoti, tai nusprendžiau įkišti savo trigrašį 🙂
    Sakykite man – o nuo kada moterys tapo kunigėmis/pastorėmis? Kodėl šita moterėlė įlindo ne į savo daržą ir bando bažnyčios vardu niekinti kitus žmones, prilygindamos juos nelabajam? Tegul ji pati pažvelgia į save ir atsako į klausimą kas ji tokia? Ar ji tikrai atstovauja bažnyčią? Ką mano jos parapijiečiai ir bendrapiliečiai?

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte