JAV Kalifornijos valstijoje bus privalomai skiepijami vaikai, tyrimai rodo, kad vakcinos yra pavojingos paaugliams

ŠaltinisSUMMIT NEWS

Nepaisant daugelio tėvų pasipiktinimo, JAV Kalifornijos valstijos mokyklų taryba vienbalsiai pritarė visų vaikų, vyresnių nei 12 metų privalomajam vakcinavimui.

Panašių sprendimų siekią ir Jungtinės Karalystės valdžia, kurioje nepaisant Nacionalinio vakcinacijos ir imuniteto komiteto siūlymo neskiepyti vaikų, vis tiek siekiama vakciną padaryti privaloma visiems nuo 12 metų.

Tuo tarpu tyrėjų grupė, vadovaujama Kalifornijos Universiteto dr. Tracy Hoeg, atliko širdies miokardito ir krūtinės skausmų tyrimus tarp paauglių, jau paskiepytų dviem dozėm nuo COVID-19. Tyrimo išvados parodė, kad vaikai tarp 12 ir 15 metų, ypač berniukai rizikuoja šešiskart dažniau patirti širdies problemų nuo vakcinų negu nuo pačios COVID-19 ligos.

Tyrimo metu išaiškėjo, kad 162 atvejais iš milijono pasireiškė širdies sutrikimo problemos, kai po hospitalizacijos nuo COVID–19 tokių sutrikimų tikimybė buvo 26 iš milijono. Tyrimas vykdytas šių metų sausio – birželio mėnesiais.

Nuoroda į tyrimą: https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.08.30.21262866v1

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

  1. Kur nuoroda į šaltinį?
    Berods vakar lryte skaičiau apie tyrimą žmonių (berods suaugusių) sveikatos po vakcinavimo per pirmas tris savaites ir toliau — ar pasireiškia kokie sutrikimai dažniau, nei įprasta. Buvo įdėta nuoroda į tą mokslinį straipsnį, ir visi norintys galėjo susipažinti su originalu.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis