JAV arkivyskupas: į seminarijas buvo priimti transseksualai, nuslėpę biologinę moterišką lytį

Vyskupai turėtų apsvarstyti galimybę reikalauti iš būsimų seminaristų DNR testų ar daktaro pažymos, kad būtų užtikrinta, jog visi seminaristai kunigų seminarijose yra biologiniai vyrai, Jungtinių Valstijų katalikų vyskupų konferencijos (USCCB) nariams išsiųstame pranešime – atmintinėje teigia Milvokio arkivyskupas Jerome Edward Listecki (Jerome’as Edwardas Listeckis).

„Neseniai Kanoninių reikalų ir Bažnyčios valdymo komitetas buvo informuotas apie atvejus, kai į seminariją buvo priimta moteris transseksualė“, – sakoma atmintinėje. J. Listecki yra USCCB kanoninių reikalų komiteto pirmininkas.

Asmens sakramentiniai įrašai buvo gauti apgaulės būdu, kad atspindėtų naują tapatybę.

„Visais atvejais šių asmenų medicininėse ar psichologinėse ataskaitose nebuvo jokių ženklų apie buvusį gydymą ar atitinkamas operacijas“, – pridūrė jis. Nė vienas iš biologiškai moteriškos lyties klierikų negavo šventimų, sakė vyskupas.

Arkivyskupo atmintinėje nenurodoma, į kurias seminarijas ar formacijos namus buvo priimta biologinė moteris, prisistačiusi vyru, taip pat nepaaiškinta, ar šie „atvejai“ pasitaikė tik Jungtinėse Valstijose. Rocco Palmo, rašantis tinklaraštį „Whispers in the Loggia“, pirmasis apie tai pranešė rugsėjo 23 d. socialiniame tinkle „Twitter“.

Nors katalikiškame krikšto liudijime paprastai nenurodoma krikštijamo asmens lytis, kitos krikščioniškos konfesijos pakvietė transseksualais save laikančius asmenis dar kartą patvirtinti krikštą nauju, pasirinktu vardu.

Arkivyskupas sakė, kad Komitetas jį „paskatino“ nusiųsti atmintinę savo broliams vyskupams, kad jie galėtų „būti ypač budrūs prasidėjus naujiems seminarijų formavimo metams“.

Kanonų teisės daktaras pažymėjo, kad „kanonų teisė reikalauja, jog vyskupas į didžiąją kunigų seminariją priimtų ir į šventimus skatintų tik tuos vyrus, kurie turi reikiamų fizinių ir psichologinių savybių“, ir kad vyskupas „gali reikalauti įvairių priemonių moraliniam tikrumui šiuo atžvilgiu nustatyti“.

Toliau memorandume rašoma: „Kai kurie Kanoninių reikalų ir Bažnyčios valdymo komiteto nariai pastebėjo, kad vyskupas galėtų apsvarstyti galimybę reikalauti atlikti DNR testą arba bent jau gauti paties vyskupo pasirinkto medicinos eksperto patvirtinimą, kad būtų užtikrinta, jog kandidatas yra vyras.“

USCCB atsisakė komentuoti atmintinės turinį.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

12 KOMENTARAI

    • O KAD 60 PROCENTŲ KINIGŲ YRA GĖJAI,KO NUTYLIMA,O PASKUI APGAILAUJAT KAI IŠLENDA Į VIEŠUMĄ,O KIEK DAR SU MOTERIM GYVENA IR VAIKŲ TURI,,KO SLEPIAT,,JAI VIEŠINTI TAI VISKA PAVIEŠINITE,,,KO BIJOTE,NET POPIEŽIAUS APTARNAUJANTIS PERSONALAS ITALIJOJE ŽURNALISTAM KOKIUS FAKTUS PAPASAKOJE,,IR TAI YRA MATYT NORMA UŽ BAŽNYČIOS VARTŲ,KOK VYKSTA GYVENIMAS NAKTIMIS – ORGIJOS KAI KUR,,IR TAI NĖRA ALE TABU

  1. Niekur RKB nesirita. Tie asmenys per apgavystę įstojo, bet buvo demaskuoti. Baisu, kur ritasi visuomenė. Tegu tie melagiai eina kunigauti pas protestantus.

  2. O KAD 60 PROCENTŲ KINIGŲ YRA GĖJAI,KO NUTYLIMA,O PASKUI APGAILAUJAT KAI IŠLENDA Į VIEŠUMĄ,O KIEK DAR SU MOTERIM GYVENA IR VAIKŲ TURI,,KO SLEPIAT,,JAI VIEŠINTI TAI VISKA PAVIEŠINITE,,,KO BIJOTE,NET POPIEŽIAUS APTARNAUJANTIS PERSONALAS ITALIJOJE ŽURNALISTAM KOKIUS FAKTUS PAPASAKOJE,,IR TAI YRA MATYT NORMA UŽ BAŽNYČIOS VARTŲ,KOK VYKSTA GYVENIMAS NAKTIMIS – ORGIJOS KAI KUR,,IR TAI NĖRA ALE TABU

  3. O KAD 60 PROCENTŲ KINIGŲ YRA GĖJAI,KO NUTYLIMA,O PASKUI APGAILAUJAT KAI IŠLENDA Į VIEŠUMĄ,O KIEK DAR SU MOTERIM GYVENA IR VAIKŲ TURI,,KO SLEPIAT,,JAI VIEŠINTI TAI VISKA PAVIEŠINITE,,,KO BIJOTE,NET POPIEŽIAUS APTARNAUJANTIS PERSONALAS ITALIJOJE ŽURNALISTAM KOKIUS FAKTUS PAPASAKOJE,,IR TAI YRA MATYT NORMA UŽ BAŽNYČIOS VARTŲ,KOK VYKSTA GYVENIMAS NAKTIMIS – ORGIJOS KAI KUR,,IR TAI NĖRA ALE TABU

  4. Tai tik įrodymas, kad šėtonas nesnaudžia. Na, o tikri krikščionys žino, kad bažnyčioje yra visokių, t.y. aklų, raišų, kuprotų, ligotų ir t.t. Visi mes stokojame Dievo Malonės.

  5. Ir tai tik dar vienas akmuo į celibato daržą. Manau, kad tik šeimos žmogus gali vadovauti bendruomenei tiek bažnyčioje, tiek visoje valstybėje.
    Gerai būtų, kad ir mūsų Konstitucija būtų papildyta, kad valstybiniais vadovais gali būti tik šeimos, tarp vyro ir moters sudarytoje sąjungoje, vienas iš asmenų.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis