J. Bidenas žada surengti „didžiausią LGBT pasididžiavimo” šventę Baltuosiuose rūmuose

ŠaltinisBNS

Prezidentas Joe Bidenas Baltuosiuose rūmuose surengs didžiausią per visą istoriją „Pride” šventę, sakoma pranešimuose.

Ketvirtadienį Baltuosiuose rūmuose vyksiančiame LGBTQ+ pasididžiavimo renginyje dalyvaus tūkstančiai žmonių, o Džo Baideno rengiama šventė bus didžiausia Baltųjų rūmų „istorijoje”.

Pranešama, kad J. Bidenas taip pat ketina paskelbti apie daugybę naujų priemonių, skirtų transseksualumui ir kitiems progresyvios ideologijos elementams skatinti.

Remiantis „Reuters” pranešimu, pranešama, kad ketvirtadienio renginys įvardijamas kaip „LGBTQ+ šeimų šventė”, o jame, kaip pranešama, pasirodys dainininkė Betty Who ir DJ Queen HD.

Renginyje taip pat bus kalbama apie vadinamuosius „knygų draudimus”, kurie įgyvendinami kai kuriose Jungtinių Valstijų dalyse, o J. Bideno Švietimo departamentas paskelbs apie naujo specialaus koordinatoriaus, kuriam bus pavesta spręsti šią problemą, paskyrimą.

kampanijos dalyviai teigė, kad knygose dažnai yra itin vaizdingo turinio, kuris, daugelio nuomone, yra netinkamas vaikams

„Visoje šalyje mūsų tauta susiduria su knygų draudimais, ir šios pastangos neproporcingai nukreiptos prieš LGBTQI+ bendruomenę, taip pat prieš spalvotąsias bendruomenes”, – sakė vienas Bideno administracijos atstovas spaudai.

„Tai ne tik išpuoliai prieš LGBTQI+ amerikiečių teises, bet ir neatsiejama koordinuoto išpuolio prieš mūsų demokratiją dalis”, – pridūrė jie.

Tokie vadinamieji „draudimai” tapo pagrindiniu progresyvistų ginklu tiek Jungtinėse Valstijose, tiek už jų ribų, o LGBT+ ideologai mokyklų ir valstijų sprendimus išimti tam tikras knygas iš vaikų skyrių knygynuose ir mokyklų bibliotekose naudoja kaip prieš juos nukreiptos neapykantos kampanijos įrodymą.

Tačiau kampanijos dalyviai teigė, kad knygose dažnai yra itin vaizdingo turinio, kuris, daugelio nuomone, yra netinkamas vaikams, o pačios knygos dažnai lieka prieinamos įvairiose bibliotekos dalyse, nors tariamai yra „uždraustos”.

Pavyzdžiui, Airijoje tėvai pasmerkė kai kurias iš šių LGBT knygų kaip knygas, kuriose yra „pornografinių paveikslėlių”, nors jos tariamai skirtos vaikams.

„Šios [knygos] skirtos jauniems, [pradinių] klasių mokiniams”, – sakė vienas vyras per protestą šių metų pradžioje. „Amžiaus grupė, kuriai jos skirtos, yra neteisinga, jie jas deda į bibliotekas ir nesako tėvams”.

„Aš turiu penkis vaikus. Noriu, kad mano vaikai užaugtų ir mokykloje skaitytų tinkamus vadovėlius”, – pridūrė jis, teigdamas, kad tokiose knygose neturėtų būti tokių temų kaip „pliaukštelėjimai” ir „analinis fistingas”.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

8 KOMENTARAI

    • pas mus tai laisvininkai įnešė stalinizmo buldozerį į koaliciją ir jos prielipos bet kokia kaina bijosi pakreipti įvykius…ko vertas svietimo ministres pakeitimas specialiste laisviete…tai akyvaizdus komunistinio Šveiko mylėtojos kerštas

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte