Izraelio parlamentarai pateikė įstatymo projektą, draudžiantį kalbėti apie Jėzų Kristų

ŠaltinisJORDAN

Izraelio parlamentarai pateikė įstatymo projektą, draudžiantį kalbėti apie Jėzų Kristų tiek asmeniškai, tiek internetu ar kitomis žiniasklaidos priemonėmis.

Du Izraelio parlamento Kneseto nariai pateikė įstatymo projektą, draudžiantį bet kokias pastangas skleisti krikščionybę šalyje, kurioje gimė Jėzus Kristus.

Įstatymo projekte pažeidėjams grėstų kalėjimas ir būtų uždrausti „bet kokie vieno tikėjimo asmenų bandymai bet kokiu būdu aptarti ar bandyti įtikinti kitų tikėjimų išpažinėjus apsvarstyti galimybę pakeisti savo dabartinius religinius įsitikinimus“.

Pagal įstatymo projektą už dvasinius pokalbius su izraeliečiais (žydais ar musulmonais) būtų baudžiama laisvės atėmimu vieneriems metams arba dvejiems metams, jei pokalbis vyksta su nepilnamečiu.

Įstatymo projektą praėjusią savaitę pateikė parlamento nariai Mošė Gafnis ir Jakovas Ašeris, ultraortodoksai žydai, Vieningojo Toros judaizmo partijos, kuri dabartiniame Knesete turi septynias iš 120 vietų, nariai. Abu parlamentarai priklauso Izraelio ministro pirmininko Benjamino Netanjahu valdančiajai koalicijai, kurią sudaro 64 parlamentarai.

Savo oficialiame įstatymo projekto paaiškinime abu įstatymų leidėjai pabrėžė išlygą, ypač dėl krikščionių. Taigi pagal įstatymo projektą Izraelyje būtų neteisėta kurti ir platinti internete vaizdo įrašus, kuriuose žydams ar musulmonams aiškinama Biblija.

Įstatymo projekte neteisėtomis laikomos „knygos, kita spausdinta literatūra, internetiniai straipsniai, tinklalaidės ar kitos žiniasklaidos formos, aiškinančios Jėzaus gyvenimą ir tarnystę bei jo žinią, pateiktą Naujajame Testamente“.

Žurnalistai mano, kad dabartinę Kneseto vyriausybinę koaliciją sudaro daug ortodoksų ir ultraortodoksų žydų, kurie šioje įstatymų leidybos sesijoje „kur kas agresyviau nei bet kada anksčiau stumia teisės aktus, skirtus jų teologinei pasaulėžiūrai plėtoti“.

Be to, žurnalistų teigimu, įstatymo projektas gali sukelti visuotinį tarptautinį B. Netanjahu kraštutinių dešiniųjų vyriausybės pasmerkimą, taip pat „rimtą konfliktą“ su evangelikų krikščionimis JAV ir visame pasaulyje, kurie yra vieni didžiausių Izraelio rėmėjų.

Įstatymo projektas taip pat gali sulaukti aštrios tiek respublikonų, tiek demokratų JAV Kongrese kritikos kaip bandymas nutildyti Jėzaus Kristaus pasekėjus Šventojoje Žemėje.

Buvęs JAV ambasadorius tarptautinei religijos laisvei Samas Brownbackas (Semas Braunbekas) jau pareiškė, kad naujasis įstatymo projektas kelia „rimtą grėsmę žodžio laisvei, žmogaus teisėms ir religijos laisvei“.

„Laisvos ir demokratinės šalys paprasčiausiai nedraudžia laisvai keistis idėjomis, įskaitant religinius įsitikinimus ir pažiūras“, – sakė jis.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

8 KOMENTARAI

 1. Eilinė kraštutinio fanatizmo apraiška, ir tiek. Galima lengvai spėti, kad tokio įstatymo nebus – tikime, kad Dievas šito neleis, o ir Izraelio kaimyninės šalys atsakydamos į tokį įstatymą, gali uždrausti pas save propaguoti judaizmą. Be to, toks įstatymas taptų juridine preambule drausti bet ką, kam priešinsis ultraortodoksai. Tačiau pats toks nuožmus pasipriešinimas Kristaus Vardui primena pranašo Izaijo žodžius, kuriuos Viešpats Jėzus sako mokinaims Evangelijoje pagal Matą:

  ,,Jiems pildosi Izaijo pranašystės žodžiai:

  ,,Girdėti girdėsite, bet nesuprasite,
  žiūrėti žiūrėsite, bet nematysite.
  Šitos tautos širdis aptuko.
  Jie prastai girdėjo ausimis ir užmerkė akis,
  kad kartais nepamatytų akimis,
  neišgirstų ausimis, nesuprastų širdimi
  ir neatsiverstų, ir aš jų nepagydyčiau.“

  (Mt 13, 14 – 15)

 2. Šie žydų radikalai elgiais lygiai taip pat kaip masonai, žmonės laikomi gyvuliais, gojais, kuriuos reikia auklėti botagu, draudimais ir prievarta. Šių žydų požiūris yra kaip ir visų masonų, pasak jų žmonės nėra žmonės, ypač krikščionys, jie nenusipelno nei tikėjimo laisvės, nei žodžio laisvės, jie turi aklai paklusti diktatui tų, kurie save laiko išaukštintaisiais. Pasak jų, teisė laisvai reikšti savo mintis ir kitos žmonių teisės nepriklauso nežmonėms, gojams, jomis gali naudotis tik šie tariamai išaukštintieji, kurie patys save laiko tikraisiais žmonėmis.
  Tokie, kurie kyla prieš Kristų, įvardinkim tiesiai – yra antikristai.
  Įvardinkim reiškinius, nušvieskime juos, visokie kirminai bijo šviesos.

 3. Izraelyje siautėja šetonas kaip reikiant .Jau matėme ten su skiepų propaganda ir kitas nesąmones,bet uždrausti kalbėti apie Jėzų -jau viršūnė.

 4. Jėzus Kristus Yra mūsu Viešpats ir Gelbėtojas!!! Viešpatie atleisk jiems, nes jie nežino ka daro. JĖZAU, PASITIKIU TAVIMI! 🙏❤

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte