Ispanijoje atidaryta didžiausia pasaulyje prakartėlė

ŠaltinisDEON

Ispanijos Alikantės mieste atidaryta didžiausia pasaulyje prakartėlė. Kai kurių prakartėlės figūrų aukštis siekia iki 20 metrų. Ši prakartėlė 2019 m. jau buvo įtraukta į Gineso rekordų knygą, ir niekas jos dar nėra pralenkęs.

Miesto aikštėje nuo 2019 m. stovi didžiausia pasaulyje Betliejaus prakartėlė, vaizduojanti milžiniškas Šventosios Šeimos figūras. Kūdikėlio Jėzaus figūros ilgis – daugiau kaip 3 metrai, Mergelės Marijos – daugiau kaip 10 metrų, o šventojo Juozapo – daugiau kaip 17 metrų.

Šią prakartėlę sukūrė vietinis menininkas José Manuelis García Esquiva (Chozė Manuelis Garsija Eskviva), kuriantis figūras iš dirbtinių medžiagų ir metalo.

Šiais metais prie Šventosios Šeimos prisijungė trys išminčiai. Didžiausias iš jų, Baltazaras, yra daugiau kaip 16 metrų aukščio, Kasparas – šiek tiek žemesnis, o Melchioras – 11 metrų.

Be to, į prakartėlės kompoziciją taip pat įtrauktos šešios angelų figūros, esančios skirtingose Alikantės vietose. Du angelai yra 8 m aukščio, kiti – 9 m.

„Norime, kad Alikantė taptų Kalėdų sostine. Šiomis ypatingomis dienomis laimę ir džiaugsmą mums teikia monumentalios ėdžios ir šeši didingi angelai. Jie jau tapo neabejotina turistų traukos vieta ir padeda skatinti vietos prekybą”, – sako meras Luisas Barcala (Luisas Barkala).

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte