Irakas pareiškė norintis stiprinti ryšius su JAV

ŠaltinisBNS

Irakas nori „stiprinti ir įtvirtinti santykius“ su Jungtinėmis Valstijomis, antradienį vizito atvykusiam Pentagono vadovui Lloydui Austinui (Loidui Ostinui) pasakė irakiečių premjeras Mohammedas Shia al Sudani (Mohamedas Šija Sudanis).

M. Shia al Sudani taip pat pabrėžė Bagdado įsipareigojimą „palaikyti subalansuotus santykius su regiono ir tarptautinėmis galiomis“.

Irakui pavyksta išlaikyti ryšius ir su kaimyniniu Iranu, ir su Teherano nesutaikomu priešininku Vašingtonu.

Pentagono vadovas Lloydas Austinas (Loidas Ostinas) antradienį Irake pareiškė, kad Jungtinių Valstijų kariai Bagdado kvietimu yra pasirengę likti šalyje

Pentagono vadovas Lloydas Austinas (Loidas Ostinas) antradienį Irake pareiškė, kad Jungtinių Valstijų kariai Bagdado kvietimu yra pasirengę likti šalyje ir atlikti ne kovinio pobūdžio vaidmenį siekiant įveikti grupuotę „Islamo valstybė“ (IS).

„Šios pajėgos atlieka ne kovinio pobūdžio patarėjo, pagalbininko ir įgalintojo vaidmenį, kad paremtų Irako vadovaujamą kovą su terorizmu, – sakė L. Austinas. – Tai labai svarbi misija, ir mes didžiuojamės galėdami remti savo partnerius Irake, tačiau, norėdami tęsti šį gyvybiškai svarbų darbą, turime turėti galimybę veikti saugiai ir patikimai.“

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte