Interneto įžymybė Andrew Tate lieka įkalintas už grotų Rumunijoje

ŠaltinisREMIX NEWS

Rumunijos teismas patenkino valdžios institucijų prašymą pratęsti socialinės žiniasklaidos influencerio Andrew Tate’o sulaikymą dar 30 dienų.

JAV ir Didžiosios Britanijos pilietis buvo sulaikytas Bukarešte po gruodžio 29 d. jo namuose surengto reido, per kurį jis buvo suimtas dėl įtariamo seksualinio smurto ir išnaudojimo.

Jo brolis Tristanas ir dvi rumunės, kurios taip pat buvo sulaikytos Tate’o suėmimo metu, taip pat liko suimti, tačiau antradienį Bukarešto teismas leido abiem moterims skirti namų areštą.

Nė vienam iš šių keturių asmenų nebuvo pareikšti oficialūs kaltinimai, nors jie buvo sulaikyti beveik prieš du mėnesius, ir visi keturi neigia bet kokius pažeidimus.

Tai jau trečias 30 dienų pratęsimas, kurio siekia Rumunijos valdžios institucijos, anksčiau nurodžiusios turtingų brolių Tate’ų „finansinį pajėgumą“ kaip susirūpinimą keliančią priežastį, nes tai gali leisti jiems „išvengti tyrimo, išvykti iš Rumunijos ir įsikurti šalyse, kurios neleidžia ekstradicijos“.

Andrew Tate’as, prieštaringai vertinamas asmuo, kuriam buvo uždrausta lankytis įvairiose socialinės žiniasklaidos platformose už teiginius, kad kai kurios moterys turi „prisiimti atsakomybę“ už tai, kad tapo išžaginimo ar seksualinės prievartos aukomis, yra sukaupęs nemažai turto ir gyvena renovuotame komplekse Bukarešte.

Policija areštavo 10 buvusiam kikbokso čempionui priklausančių Rumunijos nekilnojamojo turto objektų ir konfiskavo kelis prabangius automobilius. Tyrėjai iš jo turto konfiskavo daug ginklų, peilių ir dideles grynųjų pinigų sumas.

Tate’as tvirtina, kad jo suėmimas yra politinis

Tate’as tvirtina, kad jo suėmimas yra politinis, ir anksčiau šį mėnesį prie teismo žurnalistams sakė: Tate: „Paprašykite įrodymų, bet jie jums jų nepateiks, nes jų nėra. Netrukus sužinosite šios bylos tiesą“.

Antradienį Andrew Tate’o paskyroje tviteryje gyrė savo teisininkų komandą ir teigė, kad teismui „buvo suteikta galimybė labai išsamiai susipažinti su Tiesa, slypinčia už man pateiktų kaltinimų“.

Pagal Rumunijos įstatymus prokurorams leidžiama prašyti sulaikyti asmenis iki 180 dienų nepateikiant kaltinimų, nes jie toliau rengia bylą.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte